Lijn 83 Zwolle Station - Dedemsvaart De Magnolia
Versie door Pijnackerbus (overleg | bijdragen) op 10 dec 2009 om 14:12
Buslijn 83 | |
Vervoerder(s) | Connexxion |
Concessie | Zuidwest Drenthe/Overijssel noordoost |
Lijnsoort | Spitsbus |
Materieel | VDL Berkhof Ambassador |
Frequenties
| |
Spits | 2x/uur |
Dal | rijdt niet |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | rijdt niet |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 83 is een spitsbus en rijdt van Zwolle, via Lichtmis, Nieuwleusen en Balkbrug naar Dedemsvaart. 's Ochtends wordt naar Zwolle gereden en 's middags naar Dedemsvaart.
In de vakanties rijdt er maar 1 rit.
Route
Halte | ||
Zwolle, Busstation / NS | ||
Zwolle, Eekwal / Centrum | ||
Zwolle, Burg. Roelenweg | ||
Lichtmis, Busstation | ||
Nieuwleusen, Rollencater Brug | ||
Nieuwleusen, Den Hulst | ||
Balkbrug, Centrum | ||
Dedemsvaart, Busstation | ||
Dedemsvaart, Sportlaan | ||
Dedemsvaart, Adelaarweg | ||
Dedemsvaart, Nieuwe Wijk | ||
Dedemsvaart, Haitjema | ||
Dedemsvaart, Krikkenstraat | ||
Dedemsvaart, Hazelaar | ||
Dedemsvaart, De Magnolia |