Lijn 76 Amersfoort Centraal Station - Spakenburg Broerswetering
Versie door Wubbo (overleg | bijdragen) op 8 dec 2009 om 21:56 (Lijn 76 Amersfoort Centraal Station - Spakenburg, Broerswetering hernoemd naar Lijn 76 Amersfoort Centraal Station - Spakenburg Broerswetering: Hernoeming conform standaard)
Buslijn 76 | |
Vervoerder(s) | Connexxion |
Concessie | Provincie Utrecht bus |
Lijnsoort | streekbus |
Materieel | VDL Berkhof Ambassador |
Frequenties
| |
Spits | 4-6x/uur |
Dal | 4x/uur |
Avond | 2x/uur |
Zaterdag | 2x/uur |
Zondag | 1x/uur |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 76 van van Amersfoort via Bunschoten naar Spakenburg behoort tot de Concessie Provincie Utrecht bus. In Spakenburg wordt via een lusroute gereden. Alle ritten worden gereden door Connexxion.
Route
Halte | ||
Amersfoort, Centraal Station | ||
Amersfoort, Stadhuis | ||
Amersfoort, Groningerstraat | ||
Amersfoort, Brabantsestraat | ||
Amersfoort, Kwekersweg | ||
Amersfoort, Zevenhuizerstraat | ||
Amersfoort, Pastoor Pieckweg | ||
Amersfoort, Zeldertseweg | ||
Bunschoten, Lodijk | ||
Bunschoten, Polynorm | ||
Bunschoten, Haarbrug - Noord | ||
Bunschoten, De Kleine Pol | ||
Bunschoten, Gemeentehuis | ||
Spakenburg, Boompjes | ||
Spakenburg, Huijgenlaan | ||
Spakenburg, Kuijperstraat | (richting Amersfoort) | |
Spakenburg, Broerswetering | ||
Spakenburg, Goudoever | (richting Amersfoort) | |
Spakenburg, Brahmslaan | ||
Bunschoten, Wilde Zwaan | ||
Bunschoten, Blauwe Reiger | ||
Bunschoten, De Kronkels | ||
Bunschoten, Polynorm | ||
Bunschoten, Lodijk | ||
Amersfoort, Zeldertseweg | ||
Amersfoort, Pastoor Pieckweg | ||
Amersfoort, Zevenhuizerstraat | ||
Amersfoort, Kwekersweg | ||
Amersfoort, Brabantsestraat | ||
Amersfoort, Stadhuis | ||
Amersfoort, Centraal Station |