Lijn 79 Castricum Station - Beverwijk Station
Versie door Regenmaker (overleg | bijdragen) op 14 nov 2015 om 12:12
LET OP! Deze pagina is al aangepast aan de nieuwe dienstregeling, die geldt vanaf NIET INGEVULD. Voor informatie over de huidige dienstregeling zie het kopje geschiedenis of de website van de vervoerder. |
Toekomstige buslijn 79 | |
Vervoerder(s) | Connexxion |
Concessie | Haarlem-IJmond |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | MAN Lion's City CNG |
Frequenties
| |
Spits | 2x/uur |
Dal | 2x/uur |
Avond | 1x/uur |
Zaterdag | 2x/uur |
Zondag | 1x/uur |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 79 rijdt van Castricum via Heemskerk naar Beverwijk.
Route
Halte | ||
Castricum, Station | ||
Castricum, Sportpark | ||
Castricum, Jachthuis | ||
Heemskerk, Camping Geversduin | ||
Heemskerk, Oude Jachthuis | ||
Heemskerk, Duinweg | ||
Heemskerk, Marquettelaan | ||
Heemskerk, Kerkweg | ||
Heemskerk, Mozartstraat | ||
Heemskerk, Ruysdaelstraat | ||
Heemskerk, Heemswijk | ||
Heemskerk, Helmlaan | ||
Heemskerk, De Smidse | ||
Heemskerk, Kraayenhofflaan | ||
Beverwijk, Borneostraat | ||
Beverwijk, Laan van Kanaan | ||
Beverwijk, Huiderlaan | ||
Beverwijk, Plantage | ||
Beverwijk, Florastraat | ||
Beverwijk, Populierenlaan | ||
Beverwijk, Zeestraat | ||
Beverwijk, Westerhoutplein | ||
Beverwijk, Beecksanghlaan | ||
Beverwijk, Rode Kruis Ziekenhuis | ||
Beverwijk, Station |
Geschiedenis
Op 13 december 2015 werd lijn 167 geknipt in Castricum. Het traject tussen Beverwijk en Castricum werd ondergebracht bij de nieuwe lijn 79 voor de concessie Haarlem-IJmond. Het traject tussen Alkmaar en Beverwijk werd ondergebracht bij de nieuwe lijn 167 voor de concessie Noord-Holland Noord.