Lijn 33 Arnhem Centraal Station - Nijmegen Centraal Station (1968-1978)
Voormalige buslijn 33 | |
Vervoerder(s) | GSM, GTW |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | t/m 2 december 1978 |
Opvolger(s) | 33 |
Frequenties
| |
Spits | 0-2x/uur |
Dal | 0-1x/uur |
Avond | 0-1x/uur |
Zaterdag | 0-1x/uur |
Zondag | 0-1x/uur |
Lijn 33 was een buslijn tussen Arnhem, Huissen, Angeren, Doornenburg, Gendt, Haalderen, Bemmel, Ressen, Lent en Nijmegen.
In de ochtendspits reden er toegevoegde ritten van Doornenburg naar Nijmegen en van Gendt naar Arnhem. In de middagspits reden er toegevoegde ritten van Arnhem naar Bemmel en van Nijmegen naar Gendt of Doornenburg. Op deze trajecten reed dan tweemaal per uur een bus.
Voormalige route
Halte | ||
Arnhem, Centraal Station | ||
↑ | Arnhem, Willemsplein | |
Arnhem, Gele Rijdersplein | ||
Arnhem, Velperplein V&D | ||
Arnhem, Schouwburg | ||
Arnhem, De Monchyplein Oost | ||
Arnhem, Groene Weide | ||
Arnhem, Visserslaan | ||
Arnhem, Biezenlaan | ||
Arnhem, Eimerssingel | ||
Arnhem, Het Duifje | ||
Huissen, Arnhemse Poort | ||
Huissen, Stadswal | ||
Huissen, Café de Laak | ||
Valom, Lamers | ||
Valom, Valom | ||
Valom, Willemsen | ||
Valom, Geldersch Oord | ||
Angeren, Kamervoort | ||
Angeren, Borgers | ||
Angeren, Transformator | ||
Boerenhoek, Sterrenberg | ||
Boerenhoek, Boerenhoek | ||
Boerenhoek, Stenen Palen | ||
Doornenburg, de Linge | ||
Doornenburg, Krakkedel | ||
Doornenburg, de Woerd | ||
Doornenburg, Rijnstraat | ||
Doornenburg, van Kol | ||
Doornenburg, Blauwe Hoek | ||
Gendt, Molenweg | ||
Gendt, Oliehorst | ||
Gendt, Kapel | ||
Gendt, Julianaplein | ||
Gendt, De Klok | ||
Gendt, Gemeentehuis | ||
Gendt, Kommerdijk | ||
Gendt, Kruisstraat | ||
Haalderen, Industrieterrein | ||
Haalderen, Groenestraat | ||
Haalderen, De Kolk | ||
Haalderen, Kerk | ||
Haalderen, Peperkamp | ||
Haalderen, Bouwcommissie | ||
Bemmel, Oostervelden | ||
Bemmel, Klappenburgstraat | ||
Bemmel, Wardstraat / Sporthal | ||
Bemmel, Gemeentehuis | ||
Bemmel, Café de Roos | ||
Bemmel, Korteweg | ||
Bemmel, Het Bosch | ||
Ressen, 't Karrewiel | ||
Ressen, Oudenhof | ||
Ressen, Pastorie | ||
↓ | Ressen, Station NS | |
Lent, Het Witte Huis | ||
Lent, De Spar | ||
Lent, De Tunnel | ||
Nijmegen, Kelfkensbos | ||
Nijmegen, Mariënburg | ||
Nijmegen, Hertogplein | ||
Nijmegen, Schouwburg | ||
Nijmegen, Centraal Station |
Geschiedenis
Op 3 december 1978 ging lijn 33 te Bemmel door de Dorpsstraat rijden. De route door Oostervelden werd overgenomen door lijn 32. Door de verlenging van Rijksweg 15 naar Bemmel moest de rijtijd van de gewijzigde lijn 33 ook opgehoogd worden.