Lijn 772 Essen Kettwiger Markt - Heiligenhaus Unterilp
Versie door Regenmaker (overleg | bijdragen) op 26 sep 2015 om 19:30 (Nieuwe pagina aangemaakt met '{{LijnInfo |buitenland=ja |dienstregeling=2015 |lijnnr=772 |land=Duitsland |vervoerder=Rheinbahn |concessie=VRR |lijnsoort=Streekbus |frequentie_spits=2x/uur (o...')
Let op! Deze pagina over niet-Nederlands openbaar vervoer is mogelijk niet actueel. Raadpleeg de website van de vervoerder voor de meest recente informatie.
Buslijn 772 in Duitsland | |
Vervoerder(s) | Rheinbahn |
Concessie | VRR |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | 2x/uur (ochtendspits) 1x/uur (middagspits) |
Dal | 1x/uur |
Avond | 1x/uur (ma-vr, tot 21:00) |
Zaterdag | 1x/uur |
Zondag | 1x/uur |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 772 rijdt van Kettwig via Laupendahler Siedlung en Laupendahl naar Heiligenhaus.
Route
Halte | ||
Kettwig, Kettwiger Markt | ||
Kettwig, Wilhelmstraße | ||
Kettwig, Ringstraße | ||
Kettwig, Brücke | ||
Kettwig, Vor der Brücke | ||
Kettwig, Stausee Bahnhof | ||
Laupendahler Siedlung, Laupendahler Siedlung | ||
Laupendahler Siedlung, Fachklinik Rhein Ruhr | ||
Laupendahl, In der Rose | ||
Laupendahl, Am Löh | ||
Laupendahl, Am Kuhnhaus | ||
Heiligenhaus, Nassenkamp | ||
Heiligenhaus, Abtsküche | ||
Heiligenhaus, Birkenweg | ||
Heiligenhaus, Waldhotel | ||
Heiligenhaus, Realschule | ||
Heiligenhaus, Linderfeldstraße | ||
Heiligenhaus, Rathaus | ||
Heiligenhaus, Kirche | ||
Heiligenhaus, Höseler Platz | ||
Heiligenhaus, Bahnhofstraße | ||
Heiligenhaus, Basildonplatz | ||
Heiligenhaus, Mahnmal | ||
Heiligenhaus, Unterstadt | ||
Heiligenhaus, An der Wildenburg | ||
Heiligenhaus, Oberlip | ||
Heiligenhaus, Ruhrstraße | ||
Heiligenhaus, Unterlip |