Lijn 966 Oberhausen, Bero-Zentrum - Sterkrade Bahnhof
Versie door Regenmaker (overleg | bijdragen) op 20 sep 2015 om 13:04 (Nieuwe pagina aangemaakt met '{{VLijnInfo |dienstregeling=2015 |buitenland=ja |lijnnr=966 |land=Duitsland |vervoerder=STOAG |concessie=VRR |lijnsoort=Stadsbus |stad=Oberhausen |periode=... t...')
Voormalige buslijn 966 in Duitsland | |
Vervoerder(s) | STOAG |
Concessie | VRR |
Lijnsoort | Stadsbus |
Stadsdienst | Oberhausen |
Materieel | Onbekend |
Periode | ... t/m 3 oktober 2015 |
Opvolger(s) | 966 |
Frequenties
| |
Spits | 1x/uur |
Dal | 1x/uur |
Avond | 1x/uur (tot 20:00) |
Zaterdag | 1x/uur |
Zondag | 1x/uur |
Lijn 966 reed van Oberhausen Bero Zentrum - Hauptbahnhof naar Sterkrade.
Route
Halte | ||
Oberhausen, Bero Zentrum | ||
Oberhausen, Hans Sachs Kolleg | ||
Oberhausen, Bero Zentrum Süd | ||
Oberhausen, Hauptbahnhof | ||
Oberhausen, John Lennon Platz | ||
Oberhausen, Ziesakplaza | ||
Oberhausen, TZU | ||
Oberhausen, Schloß Oberhausen | ||
Oberhausen, Emschertalbahn | ||
Oberhausen, Zweigstraße | ||
Oberhausen, MAN TURBO | ||
Oberhausen, Johanniter Krankenhaus | ||
Oberhausen, Emdenstraße | ||
Oberhausen, Rathaus Sterkrade | ||
Oberhausen, Hirsch Center | ||
Oberhausen, Sterkrade Mitte | ||
Oberhausen, Neumarkt | ||
Oberhausen, Sterkrade Bahnhof |
Geschiedenis
Op 4 oktober 2015 werd deze lijn ingekort tot het Hauptbahnhof. Daarnaast werd het eindpunt richting Sterkrade verlegd naar de Neumarkt. Ook werd de route tussen het hauptbahnhof en het Ziesakplaza aangepast, er werd vanaf deze datum via het Rathaus en de Marienkirche gereden.