Lijn 191 Aalten Station - Ruurlo Bundeling
Versie door Regenmaker (overleg | bijdragen) op 14 aug 2015 om 12:36
Buurtbuslijn 191 | |
Vervoerder(s) | Arriva |
Concessie | Achterhoek-Rivierenland |
Lijnsoort | Buurtbus |
Materieel | Mercedes-Benz Sprinter |
Rijdt sinds | 14 december 2008 |
Voorganger(s) | 191 |
Frequenties
| |
Spits | 1x/uur |
Dal | 1x/uur |
Avond | 1x/uur (belbus) |
Zaterdag | 1x/uur (belbus) |
Zondag | 1x/uur (belbus) |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 191 rijdt van Aalten via Barlo, Lichtenvoorde, Zieuwent en Marienvelde naar Ruurlo.
Route
Halte | ||
Aalten, Station | ||
Aalten, Ludgerstraat | ||
Aalten, De Pol | ||
Aalten, Centrum | ||
Aalten, Zonneheuvel | ||
Aalten, 't Walfort | ||
Bredevoort, Tramstraat | ||
Barlo, Domme Aanleg | ||
Lichtenvoorde, Mercatorstraat | ||
Lichtenvoorde, Edisonstraat | ||
Lichtenvoorde, Galileïstraat | ||
Lievelde, Station Lichtenvoorde-Groenlo | ||
Lichtenvoorde, Galileïstraat | ||
Lichtenvoorde, Edisonstraat | ||
Lichtenvoorde, Richterslaan | ||
Lichtenvoorde, Hagenstraat | ||
Lichtenvoorde, Twenteroute | ||
Zieuwent, R.K. Kerk | ||
Zieuwent, Cuppers | ||
Marienvelde, R.K. Kerk | ||
Marienvelde, Strankkampweg | ||
Marienvelde, Café De Tolhut | ||
Ruurlo, Nieuwenhuis | ||
Ruurlo, Station | ||
Ruurlo, De Bundeling |
Geschiedenis
Vanaf 15 december 2013 gingen op zaterdag tussen 9.30 en 16.05 1x/uur vaste ritten rijden tussen Aalten en Bredevoort.
Vanaf 14 december 2014 zijn de vaste ritten weer opgeheven.