Lijn 627 Terneuzen Busstation Westerscheldetunnel - Hulst Busstation
Versie door Regenmaker (overleg | bijdragen) op 21 jun 2015 om 22:01
Voormalige buslijn 627 | |
Vervoerder(s) | Veolia Transport (... - 2014), Connexxion (2014 - 2015) |
Concessies | Zeeuws-Vlaanderen, Zeeland (2015-2024) |
Lijnsoort | Schoolbus |
Materieel | VDL Berkhof Ambassador 200 |
Periode | ... t/m 28 februari 2015 |
Opvolger(s) | 660 |
Frequenties
| |
Spits | 2x/dag (per richting) |
Spits (vakantie) | reed niet |
Dal | reed niet |
Avond | reed niet |
Zaterdag | reed niet |
Zondag | reed niet |
Lijn 627 reed van Terneuzen via Axel, Zuiddorpe, Koewacht, Heikant en Sint Jansteen naar Hulst.
Route
Halte | ||
Terneuzen, Busstation Westerscheldetunnel | ||
Terneuzen, De Westkant | ||
Terneuzen, Stadhuis | ||
Terneuzen, Oostelijk Bolwerk | ||
Terneuzen, Willem de Zwijgerlaan | ||
Terneuzen, Guido Gezellestraat | ||
Terneuzen, Alvarezlaan | ||
Terneuzen, Rooseveltlaan | ||
Terneuzen, Sloelaan | ||
Terneuzen, Zeldenrustlaan | ||
Terneuzen, Ziekenhuis | ||
Spui, Pootersdijk | ||
Magrette, Eglantiersdijk | ||
Axel, Stationsstraat | ||
Axel, Bijlokestraat | ||
Axel, Politiebureau | ||
Axel, De Vurssche | ||
Axel, Drieschouwen | ||
Zuiddorpe, Bonte Koe | ||
Zuiddorpe, Hazelarenstraat | ||
Zuiddorpe, Brievenbus | ||
Koewacht, Nieuwe Molen | ||
Koewacht, Het Zand | ||
Koewacht, Oude Molen | ||
Koewacht, Emmabaan / Nieuwstraat | ||
Koewacht, Sint Andries | ||
Heikant, Heistraat / Linex | ||
Heikant, Drie Hoefijzers | ||
Heikant, Julianastraat | ||
Heikant, Heikant / Kerk | ||
Heikant, Vylainlaan | ||
Sint Jansteen, Wilhelminastraat | ||
Sint Jansteen, Kerk | ||
Sint Jansteen, Geslechtendijk | ||
Hulst, Zoetevaart | ||
Hulst, Grote Kreekweg | ||
Hulst, Koolstraat | ||
Hulst, Glacisweg | ||
Hulst, Busstation |
Geschiedenis
Op 1 maart 2015 werd de nieuwe dienstregeling van de concessie Zeeland ingevoerd. De gehele route werd overgenomen door lijn 660 die vanaf Terneuzen aansluitend doorrijdt naar Vlissingen.