Lijn 651 Papendrecht Busstation - Gorinchem Station
Voormalige buslijn 651 | |
Vervoerder(s) | Connexxion |
Regio | Drechtsteden, Alblasserwaard & Vijfheerenlanden |
Lijnsoort | Belbus |
Formule | Lijntaxi |
Materieel | Mercedes-Benz Sprinter |
Periode | 28 mei 2000 t/m 31 december 2002 |
Voorganger(s) | 151 |
Opvolger(s) | 651 |
Frequenties
| |
Spits | reed niet |
Dal | reed niet |
Avond | reed niet |
Zaterdag | 1x/2 uur |
Zondag | reed niet |
Lijn 651 reed van Papendrecht via Oud-Alblas, Bleskensgraaf, Molenaarsgraaf, Brandwijk, Giesen-Oudekerk, Giessenburg en Schelluinen naar Gorinchem.
Route
Route is niet compleet
Halte | ||
Papendrecht, Busstation | ||
Oud-Alblas, Dorp | ||
Oud-Alblas, Brug | ||
Bleskensgraaf, 't Fort | ||
Bleskensgraaf, Wervenkampweg | ||
Molenaarsgraaf, Dorp | ||
Brandwijk, Vuilendam | ||
Giessen-Oudkerk, De Oude School | ||
Giessenburg, Kooiweg | ||
Giessenburg, Gemeentehuis | ||
Schelluinen, Rijksweg | ||
Gorinchem, Beatrixziekenhuis | ||
Gorinchem, Station |
Geschiedenis
Op 28 mei 2000 werden de ritten van lijn 151 op zaterdag omgezet naar vraagafhankelijke ritten (belbus). Het lijnnummer van deze ritten werd daartoe gewijzigd naar 651.