Lijn 52 Dokkum Busstation - Oostmahorn Esonstad (2003-2022)
Versie door Pijnackerbus (overleg | bijdragen) op 1 nov 2009 om 22:11
Buslijn 52 | |
Vervoerder(s) | Connexxion |
Concessie | Noord- en Zuidwest-Friesland |
Lijnsoort | streekbus |
Materieel | VDL Berkhof Procity |
Frequenties
| |
Spits | 1x/uur |
Dal | 1x/uur |
Avond | 1x/uur (tot 21.00) |
Zaterdag | rijdt niet |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 52 rijdt een grote lus vanuit Dokkum langs de plaatsen in de Friese NoordOosthoek.
Route
Halte | ||
Dokkum, Busstation | ||
Wetzens, Wetzens | ||
Wetzens, Nieuwhuisterpijp | ||
Niawier, Niawier | ||
Oosternijkerk, Griene Wei | ||
Oosternijkerk, Nijkerk | ||
Lioessens, Lioessens | ||
Morra, Morra | ||
Morra, Keechsdyk | ||
Anjum, De Singel | ||
Anjum, Jewier | ||
Oostmahorn, Esonstad | ||
Anjum, Jewier | ||
Lioessens, Dyksterwei | ||
Paesens, Paesens | ||
Paesens, Brug | ||
Moddergat, Moddergat | ||
Nes, Molenbuurt | ||
Nes, Buorren | ||
Nes, Efterwei | ||
Wierum, Wierum | ||
Wierum, Ternaarderweg | ||
Wierum, Bote Winia's Hoek | ||
Oosternijkerk, Bollingwier | ||
Oosternijkerk, Griene Wei | ||
Oosternijkerk, Nijkerk | ||
Niawier, Niawier | ||
Wetzens, Nieuwhuisterpijp | ||
Wetzens, Wetzens | ||
Dokkum, Busstation |