Spoorlijn Schellebelle - Leuven
Spoorlijn 53 (Schellebelle - Leuven) | |
---|---|
Nummer | 53 |
Lengte | 64,1 km |
Geopend | 1837 |
Huidige status | in gebruik |
Geëlektrificeerd | 1956, 1983 |
Aantal sporen | 2 |
Vervoerders | NMBS |
Spoorlijn 53 loopt van Schellebelle naar Leuven.
Traject
Halte | ||
Schellebelle | ||
lijn 50 naar Brussel-Noord | ||
Wichelen | ||
Schoonaarde | ||
lijn 57 van Aalst | ||
Oudegem | ||
Dendermonde | ||
lijn 56 naar Sint-Niklaas en lijn 57 naar Lokeren | ||
lijn 60 naar Jette | ||
lijn 52 naar Antwerpen-Zuid | ||
Baasrode-Zuid | ||
Koude Haard | ||
Buggenhout | ||
Malderen | ||
Molenheide | ||
lijn 61 van Aalst | ||
Londerzeel | ||
Londerzeel-Oost | ||
lijn 61 naar Kontich | ||
lijn 61 (← Aalst - Kontich →) | ||
Ramsdonk | ||
Kapelle-op-den-Bos | ||
lijn 54 van Terneuzen | ||
Heike | ||
Hombeek | ||
Brusselsesteenweg | ||
lijn 27 van Brussel-Noord | ||
Mechelen | ||
lijn 27 naar Antwerpen-Centraal | ||
lijn 25 (← Brussel-Noord - Antwerpen-Luchtbal →) | ||
lijn 27B (← Brussel-Noord - Antwerpen-Centraal →) | ||
lijn 27B van Antwerpen-Centraal | ||
Muizen | ||
lijn 27B naar Brussel-Noord | ||
Hever | ||
Biststraat | ||
Boortmeerbeek | ||
Haacht | ||
Wespelaar-Heike | ||
Wespelaar-Tildonk | ||
Hambos | ||
Wakkerzeelsesteenweg | ||
Wijgmaal | ||
Van lijn 36 uit Brussel-Noord naar lijn 35 naar Hasselt | ||
lijn 35 uit Hasselt | ||
lijn 36 uit Brussel-Noord | ||
Leuven |
Categorieën:
- Spoorlijn in België
- Station Schellebelle
- Station Wichelen
- Station Schoonaarde
- Station Oudegem
- Station Dendermonde
- Station Baasrode-Zuid
- Station Buggenhout
- Station Malderen
- Station Londerzeel
- Station Kapelle-op-den-Bos
- Station Hombeek
- Station Mechelen
- Station Muizen
- Station Hever
- Station Biststraat
- Station Boortmeerbeek
- Station Haacht
- Station Wespelaar-Tildonk
- Station Hambos
- Station Wijgmaal
- Station Leuven