Lijn 633 Zierikzee Sas - Vlissingen Prins Hendrikweg
Buslijn 633 | |
Vervoerder(s) | (Van Oeveren i.o.v.) Connexxion |
Concessie | Zeeland |
Lijnsoort | Schoolbus |
Materieel | MAN Lion's City T MAN Lion's City CNG Mercedes-Benz Citaro LE |
Rijdt sinds | 1 maart 2015 |
Voorganger(s) | 133 |
Frequenties
| |
Spits | 3x/dag (Ri. Vlissingen) 4x/dag (Ri. Zierikzee) |
Spits (vakantie) | rijdt niet |
Dal | 2x/dag (Ri. Zierikzee) |
Dal (vakantie) | rijdt niet |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | rijdt niet |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 633 rijdt van Zierikzee via Kerkwerve, Serooskerke (S), Haamstede, Burgh, Westenschouwen, Neeltje Jans, Kamperland, Vrouwenpolder, Serooskerke (W), Sint Laurens, Middelburg en West-Souburg naar Vlissingen.
Dienstregeling
- De begin- en eindpunten van deze lijn zijn wisselend.
- Er wordt 3x/dag gereden richting Vlissingen.
- Er wordt 6x/dag gereden richting Zierikzee.
- Alleen richting Zierikzee wordt via Renesse Transferium gereden.
- In Zierikzee wordt via Poortambacht gereden, het rondje wordt altijd in dezelfde richting gereden.
- In de vakantieperioden wordt niet gereden.
Richting Vlissingen
- In de ochtendspits wordt alleen in de richting van Vlissingen gereden.
- De eerste twee ritten beginnen in Zierikzee. De derde begint in Middelburg Hof van Tange.
- De eerste rit heeft als eindbestemming het Station van Middelburg, de andere twee ritten hebben Vlissingen als eindbestemming.
Tijdvak | Beginpunt | Eindpunt | Ritnummer |
---|---|---|---|
Ochtendspits | Zierikzee Sas | Middelburg Station | 1 |
Ochtendspits | Zierikzee Sas | Vlissingen Prins Hendrikweg | 2 |
Ochtendspits | Middelburg Hof van Tange | Vlissingen Prins Hendrikweg | 3 |
Richting Zierikzee
- In de daluren en middagspits wordt alleen in de richting van Zierikzee gereden.
- Vier van de zes ritten beginnen in Vlissingen. De laatste twee ritten beginnen bij het Station in Middelburg.
- De eerste rit rijdt naar Zierikzee Gemeentehuis. De volgende rit rijdt naar Hof van Tange en slaat diverse haltes over. Daarna rijden vier ritten vanuit Vlissingen en Middelburg naar Zierikzee Sas.
Tijdvak | Beginpunt | Eindpunt | Ritnummer |
---|---|---|---|
Daluren & Middagspits | Vlissingen Prins Hendrikweg | Zierikzee Gemeentehuis | 1 |
Daluren & Middagspits | Vlissingen Prins Hendrikweg | Middelburg Hof van Tange | 2 |
Daluren & Middagspits | Vlissingen Prins Hendrikweg | Zierikzee Sas | 3 - 4 |
Daluren & Middagspits | Middelburg Station | Zierikzee Sas | 5 - 6 |
Route
Halte | ||
Zierikzee, Sas | ||
Zierikzee, Busstation | ||
Zierikzee, Grevelingenstraat | ||
Zierikzee, Scheldestaart | ||
↑ | Zierikzee, Gemeentehuis | |
Zierikzee, Scheldestaart | ||
Zierikzee, Grevelingenstraat | ||
Kerkwerve, Verseputseweg | ||
Moriaanshoofd, Provincialeweg | ||
Serooskerke (S), Schelphoek | ||
Noordwelle, Provincialeweg | ||
Noordwelle, Kuijerdamseweg | ||
↑ | Renesse, Transferium | |
Haamstede, Noordstraat | ||
Haamstede, Kerk | ||
Haamstede, Weststraat | ||
Burgh, Burghseweg | ||
Burgh, J.M. Beijelaan | ||
Burgh, 't Zeepe | ||
Westenschouwen, A. van de Weydeweg | ||
Westenschouwen, Duinrand | ||
Westenschouwen, Dorp | ||
Westenschouwen, De Haaymanweg | ||
Neeltje Jans, Deltapark | ||
Kamperland, Tunnel N57 | ||
Kamperland, Veersedam Noord | ||
Vrouwenpolder, Veersedam Zuid | ||
Vrouwenpolder, N57 | ||
Serooskerke (W), Noordweg | ||
Serooskerke (W), Gapingseweg | ||
Sint Laurens, Noorddorpsweg | ||
Sint Laurens, Boundaenlaan | ||
Sint Laurens, Noordweg | ||
Middelburg, Sandberglaan | ||
Middelburg, Hof van Tange | ||
Middelburg, Koestraat (Centrum) | ||
Middelburg, Nieuwe Haven (Centrum) | ||
Middelburg, Station | ||
Middelburg, Langevieleweg | ||
Middelburg, Poelendaeleweg | ||
Middelburg, Toorenvliedt | ||
Middelburg, Stromenweg | ||
Middelburg, Abeele | ||
↑ | West-Souburg, Brug/Station | |
↑ | Vlissingen, Prins Hendrikweg |
Geschiedenis
Op 1 maart 2015 werd de nieuwe dienstregeling van de Concessie Zeeland ingevoerd. Op dat moment werden de spitsritten van lijn 133 ondergebracht bij de nieuwe schoollierenlijn 633. Het beginpunt is naar Zierikzee verschoven en er zijn vele ritten toegevoegd ook in de omgekeerde richting.