Lijn 151 Aachen Bushof - Baesweiler Reyplatz
Versie door Regenmaker (overleg | bijdragen) op 26 mrt 2015 om 20:30
Let op! Deze pagina over niet-Nederlands openbaar vervoer is mogelijk niet actueel. Raadpleeg de website van de vervoerder voor de meest recente informatie.
Snelbuslijn 151 in Duitsland | |
Vervoerder(s) | ASEAG |
Concessie | AVV |
Lijnsoort | Snelbus |
Materieel | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | 2x/dag (per richting) |
Dal | rijdt niet |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | rijdt niet |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 151 rijdt van Aachen via Würselen, Alsdorf en Oidtweiler naar Baesweiler.
Dienstregeling
- In de ochtendspits wordt naar Aachen gereden en in de middagspits nar Baesweiler.
- Eén van de twee ritten rijdt in de ochtendspits vanaf Setterich.
Route
Halte | ||
Aachen, Bushof | ||
Aachen, Hansemannplatz | ||
Aachen, Blücherplatz | ||
Aachen, STAWAG | ||
Aachen, Alter Tivoli | ||
Aachen, Sportpark Soers | ||
Aachen, Polizeipräsidium | ||
Würselen, Paulinenstraße | ||
Würselen, Neuhauser Straße | ||
Würselen, Parkhotel | ||
Alsdorf, Annapark | ||
Alsdorf, Denkmalplatz | ||
Alsdorf, Rathaus | ||
Alsdorf, Neuweiler | ||
Oidtweiler, Kloshaus | ||
Oidtweiler, Kapelle | ||
Baesweiler, Rathaus | ||
Baesweiler, In der Schaf | ||
Baesweiler, Parkstraße | ||
Baesweiler, Jülicher Straße | ||
Baesweiler, Place de Montesson | ||
Setterich, Im Weinkeller | ||
Setterich, Bahnstraße | ||
Setterich, Neue Mitte | ||
↑ | Setterich, Siedlung | |
Baesweiler, Gymnasium | ||
Baesweiler, Maarstraße | ||
Baesweiler, Urweg | ||
Baesweiler, Fidelisstraße | ||
Baesweiler, Carl Alexander Park | ||
Baesweiler, Reyplatz |