Lijn 663 Goudswaard Dorp - Rotterdam Station Lombardijen
Buslijn 663 | |
Vervoerder(s) | TCR i.o.v. Arriva |
Concessie | Hoekse Waard - Goeree-Overflakkee |
Lijnsoort | Schoolbus |
Materieel | VDL Berkhof Ambassador, Mercedes-Benz Citaro G |
Rijdt sinds | 1 januari 2008 |
Voorganger(s) | geen |
Frequenties
| |
Spits | 2x/dag (per richting) |
Spits (vakantie) | rijdt niet |
Dal | 1x/woensdag |
Dal (vakantie) | rijdt niet |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | rijdt niet |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 663 rijdt van Goudswaard via Piershil, Nieuw-Beijerland, Oud-Beijerland en busstation Heinenoord naar station Rotterdam Lombardijen.
In de ochtendspits rijden twee ritten van Goudswaard naar Rotterdam en aan het begin van de middagspits rijden twee ritten van Rotterdam naar Goudswaard, met uitzondering van woensdag: dan rijdt er alleen rond het middaguur een rit van Rotterdam naar Goudswaard.
Route
Halte | ||
Goudswaard, Nic. van Puttenstraat | ||
Goudswaard, Molendijk | ||
Goudswaard, Steegjesdijk | ||
Piershil, Buitenom | ||
Nieuw-Beijerland, Buitenom | ||
Nieuw-Beijerland, Langeweg | ||
Oud-Beijerland, Zinkweg | ||
Oud-Beijerland, W. van Vlietstraat | ||
Oud-Beijerland, Karel Doormanstraat | ||
Oud-Beijerland, Steenenstraat | ||
Oud-Beijerland, Prinses Irenestraat | ||
Oud-Beijerland, Prinses Julianastraat | ||
Oud-Beijerland, Sportlaan | ||
Oud-Beijerland, Poortwijk | ||
Heinenoord, Busstation | ||
Rotterdam, Spinozaweg | ||
Rotterdam, Station Lombardijen |
Geschiedenis
Op 1 januari 2008 ging de concessie Hoekse Waard - Goeree-Overflakkee over naar Arriva, die zij in de zomer van 2007 gewonnen had op basis van uitbreiding van de dienstregeling en inzet van nachtbussen.
Onder het lijnnummer 663 gingen in de schoolrichting twee ritten rijden van Goudswaard naar Rotterdam v.v., met uitzondering van de woensdagmiddag als er slechts één rit terug rijdt.