Lijn 8 Tilburg, Centraal Station - Het Laar
Versie door Bartjemestrom (overleg | bijdragen) op 18 feb 2015 om 12:08
Buslijn 8 | |
Vervoerder(s) | Arriva |
Concessie | Oost-Brabant |
Lijnsoort | Stadsbus |
Stadsdienst | Tilburg |
Materieel | Mercedes-Benz Citaro |
Frequenties
| |
Spits | 3x/uur |
Spits (vakantie) | 2x/uur |
Dal | 3x/uur |
Dal (vakantie) | 2x/uur |
Avond | 2x/uur |
Zaterdag | 2x/uur |
Zondag | 2x/uur |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 8 rijdt van station Tilburg via het Centrum en Korvel naar Het Laar.
In de avonduren en in het weekend wordt vanaf/tot de halte Het Laar Oost gereden.
Route
Halte | ||
Tilburg, Centraal Station | ||
Tilburg, Noordhoekring | ||
Tilburg, Sint Annaplein | ||
Tilburg, Spoorlaan | ||
Tilburg, Heuvelring | ||
Tilburg, Stadhuisplein | ||
Tilburg, Lange Schijfstraat | ||
Tilburg, Korvelseweg | ||
Tilburg, Paterstraat | ||
Tilburg, Korvelplein | ||
Tilburg, Laarstraat | ||
Tilburg, Generaal Winkelmanstraat | ||
Tilburg, Het Laar Oost | ||
Tilburg, Dr. Hubertus van Doorneweg | ||
Tilburg, Het Laar West |
Geschiedenis
Op 14 december 2014 werd de oude concessie Oost-Brabant samengevoegd met de concessies Meierij en Midden-Brabant tot een nieuwe concessie Oost-Brabant. Deze was na de aanbesteding gewonnen door Arriva.
In de vakantieperioden en op zaterdag werd de frequentie teruggebracht naar een halfuurdienst i.p.v. een 20-minutendienst.