Buslijn 663
|
Vervoerder(s) |
Connexxion
|
Concessie |
Salland
|
Lijnsoort |
Schoolbus
|
Materieel |
Onbekend
|
|
Frequenties
|
Spits |
1 rit
|
Dal |
rijdt niet
|
Avond |
rijdt niet
|
Zaterdag |
rijdt niet
|
Zondag |
rijdt niet
|
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak
|
Lijn 663 is een schoolbus en rijdt alleen van Deventer via Bathmen en Dijkerhoek naar Holten.
Route
|
Halte
|
|
Deventer, Siemelinksweg |
|
|
Deventer, Dovenetel |
|
|
Deventer, Fonteinkruid |
|
|
Deventer, Winkelcentrum Colmschate |
|
|
Deventer, Roessinksweg |
|
|
Deventer, Oxersteeg |
|
|
Deventer, Solingenstraat |
|
|
Deventer, Maagdenburgstraat |
|
|
Deventer, J. Naberstraat |
|
|
Deventer, Hannie Schaftpad |
|
|
Deventer, Bonenkamp |
|
|
Deventer, Bannink |
|
|
Deventer, Peppelerdijk |
|
|
Bathmen, Enklaan |
|
|
Bathmen, Polakstraat |
|
|
Bathmen, 't Dijkhuis |
|
|
Bathmen, 't Vegerinkskamp |
|
|
Bathmen, Schipbeeksweg |
|
|
Bathmen, Looweg / Kuiperij |
|
|
Bathmen, Gemeentewerken |
|
|
Bathmen, Oude Molen |
|
|
Bathmen, Wilmink |
|
|
Bathmen, Java |
|
|
Bathmen, Wagenvoorde |
|
|
Dijkerhoek, De Smid |
|
|
Dijkerhoek, Wegstapel |
|
|
Dijkerhoek, De Vukking |
|
|
Holten, Aaltinksweg |
|
|
Holten, Oude Deventerweg |
|
|
Holten, Scholengemeenschap |
|