Lijn 37 Antwerpen, Rooseveltplaats - Van Cauwelaertsluis
Let op! Deze pagina over niet-Nederlands openbaar vervoer is mogelijk niet actueel. Raadpleeg de website van de vervoerder voor de meest recente informatie.
Buslijn 37 in België | |
Vervoerder(s) | Autocars de Polder i.o.v. De Lijn |
Concessie | Antwerpen |
Lijnsoort | Stadsbus |
Materieel | Mercedes-Benz Citaro, Mercedes-Benz Citaro LE |
Frequenties
| |
Spits | 1x/uur |
Dal | 1x/uur (vanaf 12.20) |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | rijdt niet |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 37 rijdt van de Rooseveltplaats naar de Van Cauwelaertsluis in het havengebied.
In de spitsrichting rijden alle ritten ook via Kaai 403.
Route
Halte | ||
Antwerpen, F. Rooseveltplaats | ||
Antwerpen, Sint Jansplein | ||
Antwerpen, Tunnelplaats | ||
Antwerpen, Noorderplaats | ||
Antwerpen, Kempenstraat | ||
Antwerpen, Binnenvaartstraat | ||
Antwerpen, Indiëstraat | ||
Antwerpen, Ferdinanduspolder | ||
Antwerpen, Royerssluis | ||
Antwerpen, Oosterweel Kerk | ||
Antwerpen, Katoennatie | ||
Antwerpen, Kastelweg | ||
Antwerpen, Zwarte Weg | ||
Antwerpen, Polderdijkweg | ||
Antwerpen, Industrieweg | ||
Antwerpen, Kaai 403/Spek & Eieren | ||
Antwerpen, Industrieweg | ||
Antwerpen, Polderdijkweg | ||
Antwerpen, Fina/Haven 447 | ||
Antwerpen, Fina/Vulcentrum | ||
Antwerpen, Fina/Poort 1 | ||
Antwerpen, Wijtvliet |
Geschiedenis
Deze lijn is op een onbekend moment geïntroduceerd door de MIVA.
In de dienstregeling 1985/1986 werd dagelijks nog 1x/uur gereden en werd ook 's avonds 1x/uur gereden. Er was echter geen strakke uurdienst, de vertrektijden verschilden bijna elk uur weer. De route was nog steeds hetzelfde, uitgezonderd enkele haltenamen die anders waren.