Lijn 608 Drunen Prins Hendrikstraat - Andel Prinsentuin College
LET OP! Deze pagina is al aangepast aan de nieuwe dienstregeling, die geldt vanaf 1 juli 2024. Voor informatie over de huidige dienstregeling zie het kopje geschiedenis of de website van de vervoerder. |
Buslijn 608 | |
Vervoerder(s) | Arriva |
Concessie | West-Brabant |
Lijnsoort | Schoolbus |
Materieel | Onbekend |
Rijdt sinds | 14 december 2014 |
Voorganger(s) | 608 |
Frequenties
| |
Spits | 2x/dag |
Spits (vakantie) | rijdt niet |
Dal | rijdt niet |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | rijdt niet |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 608 rijdt van Drunen via Elshout, Oud Heusden, en Kromme Nol naar het Prinsentuin College te Andel.
Route
Halte | ||
Drunen, Prins Hendrikstraat | ||
Drunen, Dillenburgstraat | ||
Drunen, Joost van den Vondellaan | ||
Drunen, Grotestraat | ||
Drunen, De Mississippi | ||
Drunen, Statenlaan | ||
Drunen, Beethovenlaan | ||
Drunen, De Werf | ||
Drunen, Admiraalsweg | ||
Drunen, Lipsstraat | ||
Elshout, Wolfshoek | ||
Elshout, Tramstation | ||
Wijk en Aalburg, Kromme Nol | ||
Andel, Prinsentuin College |
Geschiedenis
- Op 14 december 2014 werd Arriva de nieuwe vervoerder. In de route en frequentie veranderde niets.