Lijn 1 Dordrecht, Station Stadspolders - Dordtse Kil (1998)
Voormalige buslijn 1 | |
Vervoerder(s) | Stadsvervoer Dordrecht |
Lijnsoort | Stadsbus |
Formule | Expressebus |
Materieel | Mercedes O305, Mercedes O405 |
Periode | 1-6-1997 t/m 14-11-1998 |
Opvolger(s) | 1 |
Frequenties
| |
Spits | 2x/uur |
Dal | reed niet |
Avond | reed niet |
Zaterdag | reed niet |
Zondag | reed niet |
Lijn 1 reed van station Stadspolders via Dubbeldam, Sterrenburg, Crabbehof en Wielwijk naar industriegebied Dordtse Kil I en II. De lijn reed alleen in de spits. In de daluren werd dezelfde route gereden door servicebus 25.
Route
Halte | ||
Dordrecht, Station Stadspolders | ||
Dordrecht, Maaskant-erf | ||
Dordrecht, Van Ravensteijn-erf | ||
Dordrecht, Rietveld-erf | ||
Dordrecht, Jean-Paul Sartre-erf | ||
Dordrecht, Albert Camus-erf | ||
Dordrecht, Pearl Buck-erf | ||
Dordrecht, Selma Lagerlöf-erf | ||
Dordrecht, Recklinghausenweg | ||
Dordrecht, Parkhuis | ||
Dordrecht, Jasmijnstraat | ||
Dordrecht, Prunuslaan | ||
Dordrecht, Damplein | ||
Dordrecht, Elzenlaan | ||
Dordrecht, Kastanjelaan | ||
Dordrecht, Gravenhorst | ||
Dordrecht, Dubbelmonde | ||
Dordrecht, Burgemeester Jaslaan | ||
Dordrecht, Merwedeziekenhuis | ||
Dordrecht, Kapteynweg | ||
Dordrecht, Station Zuid | ||
Dordrecht, Talmaweg - Oost | ||
Dordrecht, Van Oldenbarneveltplein | ||
Dordrecht, De Savornin Lohmanweg | ||
Dordrecht, Abel Tasmanstraat | ||
Dordrecht, van Kinsbergenstraat | ||
Dordrecht, Witte de Withstraat | ||
Dordrecht, Watersteyn | ||
Dordrecht, Drechtstedenziekenhuis | ||
Dordrecht, Watersteyn | ||
Dordrecht, Wilhelminaboom | ||
Dordrecht, Drechtwerk | ||
Dordrecht, Einsteinstraat | ||
Dordrecht, Wieldrechtse Zeedijk | ||
Dordrecht, Kelvinstraat | ||
Dordrecht, Pascalstraat | ||
Dordrecht, Daltonstraat | ||
Dordrecht, Pieter Zeemanweg | ||
Dordrecht, Rijksstraatweg/Motel | ||
Dordrecht, Wilhelminaboom | ||
Dordrecht, Watersteyn | ||
Dordrecht, Drechtstedenziekenhuis |
In de ochtend- en avondspits werd de route tussen halte Ziekenhuis Amstelwijck en Rijksstraatweg/Motel linksom gereden. De ritten tussen de middag en de eerste avondspitsrit reden deze route rechtsom.