Lijn 170 Mol Station - Beringen Bogaersveld
Let op! Deze pagina over niet-Nederlands openbaar vervoer is mogelijk niet actueel. Raadpleeg de website van de vervoerder voor de meest recente informatie.
Buslijn 170 in België | |
Vervoerder(s) | De Lijn |
Concessie | Limburg |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | 1x/uur |
Dal | 1x/uur |
Avond | 1x/uur (tot 20.10) |
Zaterdag | 1x/uur |
Zondag | 1x/2 uur |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 170 rijdt van Mol via Balen, Olmen, Oostham, Beverlo en Stal naar Beringen.
Op zaterdag en zondag rijden alle ritten tussen ongeveer 10:00 en 19:00 via de Olmense Zoo.
Route
Halte | ||
Mol, Station | ||
Mol, Gasthuis | ||
Mol, Gemeenschapsschool | ||
Mol, Bergstraat | ||
Mol, Rozenbergschool | ||
Mol, Laar | ||
Mol, Kerk | ||
Mol, De Hutten | ||
Balen, Weg op Rosselaar | ||
Balen, Tenderlo | ||
Balen, Overweg Vaartstraat | ||
Balen, Station | ||
Balen, Gasthuisstraat | ||
Balen, Hoosterberg | ||
Balen, Hoolst | ||
Hoolst, Hoolstmolen | ||
Olmen, Broekstraat | ||
Olmen, Processieweg | ||
Olmen, Veldstraat | ||
Olmen, Heistraat | ||
Olmen, Olmense Zoo | ||
Olmen, Varenstraat | ||
Olmen, Heivoort | ||
Olmen, Egstraat | ||
Oostham, Olmensebaan | ||
Oostham, Slagveldstraat | ||
Oostham, Heldenplein | ||
Oostham, Allerheiligenberg | ||
Oostham, In de Bus | ||
Oostham, Heikant | ||
Beverlo, Broekstraat | ||
Beverlo, Hanebergstraat | ||
Beverlo, Oosthamsesteenweg | ||
Beverlo, Centrum | ||
Beverlo, Melkerijstraat | ||
Beverlo, Station | ||
Beverlo, Eggestraat | ||
Stal, Weg naar Korspel | ||
Stal, Kerk | ||
Stal, Weg naar Steenveld | ||
Koersel, Posthoorn | ||
Beringen, Bogaersveld |
Zie ook
Geschiedenis
Op 14 juli 2014 werd het eindpunt in Beringen hernoemd naar Bogaersveld.