Lijn 17 Brugge Station - Sint-Michiels Ten Boomgaard
Let op! Deze pagina over niet-Nederlands openbaar vervoer is mogelijk niet actueel. Raadpleeg de website van de vervoerder voor de meest recente informatie.
Buslijn 17 in België | |
Vervoerder(s) | De Lijn |
Concessie | West-Vlaanderen |
Lijnsoort | Stadsbus |
Materieel | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | 3x/uur |
Dal | 3x/uur |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | 3x/uur |
Zondag | 1-3x/uur |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 17 rijdt van het Station naar het Boudewijnpark.
Route
Halte | ||
↓ | Brugge, Biekorf | |
Brugge, Zilverpand | ||
↓ | Brugge, 't Zand | |
Brugge, Station | ||
Brugge, Boeveriepoort | ||
Brugge, Station West | ||
Brugge, Rijselsestraat | ||
Brugge, Sint-Michielskerk | ||
Brugge, Vijverhof | ||
Brugge, Casenbroot | ||
Brugge, Walakker | ||
Brugge, Baron de Serret | ||
Brugge, Boudewijnpark | ||
Brugge, Ten Boomgaard |