Lijn 163 Buizingen Sanatorium - Onze-Lieve-Vrouwe-Lombeek Kerk
Let op! Deze pagina over niet-Nederlands openbaar vervoer is mogelijk niet actueel. Raadpleeg de website van de vervoerder voor de meest recente informatie.
Buslijn 163 in België | |
Vervoerder(s) | De Lijn |
Concessie | Vlaams-Brabant |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | 1-4x/uur |
Spits (vakantie) | 1x/uur |
Dal | 1-2x/uur |
Dal (vakantie) | 1x/uur |
Avond | 1x/dag (doordeweeks) |
Zaterdag | 1x/uur |
Zondag | 1x/uur |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 163 rijdt van Buizingen via Halle, Breedhout, Oudenaken, Sint-Laureins-Berchem, Eilingen en Lennik naar Onze-Lieve-Vrouwe-Lombeek.
Lijnvoering
Hieronder staat de basislijnvoering beschreven.
Spitsuren
- 1x/uur: Buizingen - Elingen (rechtstreeks terug, tot ong. 20.00)
- 1x/dag: Halle Station - Breedhout (rond 20.50)
- Extra ritten naar Leerbeek/Pamel/O.L.V.-Lombeek (in beide richtingen via St.-Laureins-Berchem)
Vakantieperioden en daluren
- 1x/uur: Buizingen - Elingen (in beide richtingen, tot ong. 20.00)
- 1x/dag: Halle Station - Breedhout (rond 20.50)
Zaterdag
- 1x/2 uur: Buizingen - Halle Windmoleken
- 1x/2 uur: Halle Station - Elingen (beide richtingen)
Zondag
- 1x/2 uur: Buizingen - Breedhout
- 1x/2 uur: Buizingen - Elingen (rechtstreeks terug)
Route
Halte | ||
Buizingen, Sanatorium | ||
Buizingen, Kluisbos | ||
Halle, Dorekensveld | ||
Halle, Versailles | ||
Halle, Eizingen | ||
Halle, Kerk | ||
Halle, Station | ||
Halle, Park | ||
Halle, Arkenvest | ||
Halle, Park/Suikerkaai | ||
Halle, Bergense Poort | ||
Halle, Ziekenhuislaan | ||
Halle, Ninoofse Poort | ||
Halle, Groeningenstraat | ||
Halle, Don Bosco | ||
Halle, Lampstraat | ||
Halle, Windmoleken | ||
Halle, Labbeek | ||
Halle, Scheyssingenstraat | ||
Breedhout, School | ||
Breedhout, Kerk | ||
Breedhout, Crispielstraat | ||
Oudenaken, Pelikaan | ||
Oudenaken, Weg naar Boeckhout | ||
Elingen, Hallebaan | ||
Oudenaken, Brusselstraat | ||
Oudenaken, Kerk | ||
Oudenaken, Rispen | ||
Oudenaken, Schamelbeek | ||
Oudenaken, Baasbergstraat | ||
Sint-Laureins-Berchem, Hazeveld | ||
Sint-Laureins-Berchem, Brabants Trekpaard | ||
Sint-Laureins-Berchem, Weg naar Halle | ||
Sint-Laureins-Berchem, Kerk | ||
Sint-Laureins-Berchem, Weg naar Lennik | ||
Sint-Laureins-Berchem, Hof ter Rammeken | ||
Elingen, Stoeterij | ||
Elingen, Hoefijzer | ||
Elingen, Boomgaard | ||
Elingen, Boomgaard | ||
Elingen, Kerk | ||
Elingen, Doornstraat | ||
Elingen, Brandwacht | ||
Sint-Kwintens-Lennik, Hoeve De Smedt | ||
Sint-Kwintens-Lennik, Luckxstraat | ||
Sint-Kwintens-Lennik, Hallebaan | ||
Sint-Kwintens-Lennik, Zwartenbroekstraat | ||
Sint-Kwintens-Lennik, Marktplein | ||
Sint-Kwintens-Lennik, Zonnestraal | ||
Sint-Kwintens-Lennik, Negenbunderstraat | ||
Sint-Kwintens-Lennik, Buyzingenstraat | ||
Sint-Kwintens-Lennik, Bareel | ||
Gooik, Oplombeek | ||
Gooik, Wijngaardstraat | ||
Gooik, Kwakenbeek | ||
Gooik, Meintjes | ||
Leerbeek, Stelplaats | ||
Sint-Kwintens-Lennik, Oude Geraardsberg | ||
Sint-Kwintens-Lennik, Pelmolenstraat | ||
Onze-Lieve-Vrouwe-Lombeek, Kerk | ||
Onze-Lieve-Vrouwe-Lombeek, Rokkenborch | ||
Onze-Lieve-Vrouwe-Lombeek, Splitsing | ||
Onze-Lieve-Vrouwe-Lombeek, Kapelleke | ||
Onze-Lieve-Vrouwe-Lombeek, Molenkouter | ||
Pamel, Schoon Verbond | ||
Pamel, Den Dikke van Pamel | ||
Kattem, Profetenstraat | ||
Pamel, Stenenkruis | ||
Pamel, Zavelenberg | ||
Pamel, Ledebergplein/IMI | ||
Pamel, Kleiberg | ||
Pamel, Kerk |
Geschiedenis
Wegens algemene bezuinigingen bij De Lijn werden alle ritten met ingang van 16 april 2012 ingekort tot Oudenaken. De schoolritten rijden nog wel het hele traject van/naar Pamel of Leerbeek.
Op een onbekend moment werden de ritten verlengd naar Elingen, soms werd een rechtstreekse terug gereden. De extra ritten naar Pamel/Leerbeek bleven gehandhaafd. Ook werden op zondag extra ritten toegevoegd tot Breedhout.