Lijn 61 Liège Place Saint-Lambert - Tilleur Gare
Let op! Deze pagina over niet-Nederlands openbaar vervoer is mogelijk niet actueel. Raadpleeg de website van de vervoerder voor de meest recente informatie.
Buslijn 61 in België | |
Vervoerder(s) | TEC |
Concessie | Liège-Verviers |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | 3x/uur |
Dal | 3x/uur |
Avond | 1-2x/uur |
Zaterdag | 2x/uur |
Zondag | 2x/uur |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 61 rijdt van Liège naar Tilleur.
Route
Halte | ||
Liège, Place Saint-Lambert | ||
Liège, Cadran | ||
Liège, Mont Saint-Martin | ||
Liège, Rue des Fossés | ||
Liège, Rue Eracle | ||
Liège, Saint-Laurent/Carrefour | ||
Liège, Rue Château Massart | ||
Liège, Rue des Sorbiers | ||
Liège, Rue de la Haye | ||
Liège, Saint-Gillis/Carrefour | ||
Saint-Nicolas, Rue Tout-va-Bien | ||
Saint-Nicolas, Rue de l'Hôtel Communal | ||
Saint-Nicolas, Rue Fontaine | ||
Tilleur, Rue du Horloz | ||
Tilleur, Ecole Chiff d'Ore | ||
Tilleur, Gare |