Lijn 650 Wervershoof Raadhuisplein - Lelystad Station Centrum
Versie door Pijnackerbus (overleg | bijdragen) op 1 sep 2009 om 19:25 (Nieuwe pagina: {{LijnInfo |lijnnr=650 |vervoerder=Connexxion |concessie=Noord-Holland Noord |materieel=Touringcar o.i.d. |lijnsoort=Schoolbus |frequentie_spits=1 rit }} '''Lijn 650''' is een [[s...)
Buslijn 650 | |
Vervoerder(s) | Connexxion |
Concessie | Noord-Holland Noord |
Lijnsoort | Schoolbus |
Materieel | Touringcar o.i.d. |
Frequenties
| |
Spits | 1 rit |
Dal | rijdt niet |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | rijdt niet |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 650 is een schoolbus en rijdt van Wervershoof via Andijk en Enkhuizen naar Lelystad.
Route
Halte | ||
Wervershoof, Gemeentehuis | ||
Wervershoof, R.K. Kerk | ||
Wervershoof, 't Fortuin | ||
Wervershoof, Kagerbos | ||
Andijk, Kuin | ||
Andijk, Burg. Koumastraat | ||
Andijk, Molendijk / Kleingouw | ||
Andijk, Hoekweg / Kleingouw | ||
Andijk, Kleingouw | ||
Andijk, Sorghvliet | ||
Andijk, Gedeputeerde Laanweg | ||
Grootebroek, WKC. Streekhof | ||
Bovenkarspel, Florasingel | ||
Enkhuizen, Krabbersgatsluizen | ||
Lelystad, Houtribsluis | ||
Lelystad, Bataviastad | ||
Lelystad, Boeierbrug | ||
Lelystad, Kempenaarbrug | ||
Lelystad, Kraveelbrug | ||
Lelystad, Rotondebrug | ||
Lelystad, Agora | ||
Lelystad, Station NS / Centrum |