Lijn 47 Groningen Transferium Kardinge - Ten Boer Boltbrug
Versie door Pijnackerbus (overleg | bijdragen) op 13 aug 2009 om 15:27 (Nieuwe pagina: {{LijnInfo |lijnnr=47 |vervoerder=Arriva |concessie=GD |materieel=Taxibusje |lijnsoort=Lijntaxi |frequentie_spits=1x/uur |frequentie_dal=1x/2 uur |frequentie_zaterdag=1x/2 uur }} ...)
Buslijn 47 | |
Vervoerder(s) | Arriva |
Concessie | GD |
Lijnsoort | Lijntaxi |
Materieel | Taxibusje |
Frequenties
| |
Spits | 1x/uur |
Dal | 1x/2 uur |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | 1x/2 uur |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 47 rijdt van Groningen via Garmerwolde, Thesinge, Lutjewolde en Sint Annen naar Ter Boer.
Route
Halte | ||
Groningen, Transferium Kardinge | ||
Groningen, Parkallee | ||
Groningen, Parkallee / Kluiverboom | ||
Groningen, Kluiverboom | ||
Groningen, Bakboordswal / Loefzijde | ||
Groningen, Bakboordswal / Bolder | ||
Groningen, Bakboordswal / Dukdalf | ||
Groningen, Bakboordswal / Lijzijde | ||
Groningen, Meerpaal | ||
Ruischerbrug, Brug | ||
Garmerwolde, Dorpsweg | ||
Garmerwolde, Kerk | ||
Thesinge, Lageweg | ||
Thesinge, Molen | ||
Thesinge, Bovenrijge | ||
Lutjewolde, Thesingerweg 15 | ||
Lutjewolde, Thesingerweg 4 | ||
Lutjewolde, Lutjewolde | ||
Sint Annen, Hoofdstraat | ||
Sint Annen, Bedumerweg | ||
Ten Boer, Boersterweg | ||
Ten Boer, Gaykingastraat | ||
Ten Boer, Boltbrug |