Lijn 44 Goes Calvijncollege - Stavenisse Poststraat
Versie door Pijnackerbus (overleg | bijdragen) op 10 aug 2009 om 09:21
Buslijn 44 | |
Vervoerder(s) | Connexxion |
Concessie | Midden-Zeeland |
Lijnsoort | Schoolbus |
Materieel | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | 1x/uur |
Dal | rijdt niet |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | rijdt niet |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 44 is een schoolbus en rijdt van Goes via Kloetinge, Kruiningen, Krabbendijke en Rilland naar Tholen. In Tholen gaan 2 ritten verder richting Sint Maartensdijk en Stavenisse.
Route
Halte | ||
Goes, Calvijncollege | ||
Goes, Tiendenschuur | ||
Goes, Westwal (Centrum) | ||
Goes, Station NS | ||
Goes, Kloetingseweg | ||
Kloetinge, Overweg | ||
Kloetinge, Molen | ||
Biezelinge, Caisson | ||
Schore, Oude Rijksweg | ||
Kruiningen, Zandweg | ||
Kruiningen, De Uitkijk | ||
Oostdijk, De Luchtenburg | ||
Krabbendijke, Westelijke Parallelweg | ||
Krabbendijke, Station NS | ||
Krabbendijke, Calvijn College | ||
Rilland, Stationsbuurt | ||
Rilland, Werfkampen | ||
Rilland, Dorpshuis | ||
Rilland, Begraafplaats | ||
Tholen, Stenenkruisweg | ||
Tholen, Ten Ankerweg | ||
Tholen, Grindweg | ||
Poortvliet, Zuidplantsoen | ||
Scherpenisse, Spuidamstraat | ||
Sint Maartensdijk, Nijverheidsweg | ||
Sint Maartensdijk, Provincialeweg | ||
Sint Maartensdijk, Stenepad | ||
Sint Maartensdijk, Weelweg | ||
Stavenisse, Zuidmoerseweg | ||
Stavenisse, Boswei | ||
Stavenisse, Poststraat |