Lijn 59 Delft Station - Maasland Viaduct
Versie door Nvdw (overleg | bijdragen) op 30 okt 2013 om 12:57 (Nieuwe pagina aangemaakt met '{{VLijnInfo |lijnnr=59 |vervoerder=Westnederland |lijnsoort=Streekbus |periode= |frequentie_spits=1x/uur |frequentie_dal=1x/1-2 uur |frequentie_zaterdag=1x/uur ...')
Voormalige buslijn 59 | |
Vervoerder(s) | Westnederland |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | 1x/uur |
Dal | 1x/1-2 uur |
Avond | 1x/uur |
Zaterdag | 1x/uur |
Zondag | 1x/uur |
Lijn 59 reed van Delft via Den Hoorn en Schipluiden naar Maasland.
Route
Route is niet compleet
Halte | ||
Delft, Station | ||
Delft, Krakeelpolderweg | ||
Delft, Hoornseweg | ||
Den Hoorn, Manege | ||
Schipluiden, Centrum | ||
Maasland, Kwakelweg | ||
Maasland, H. te Veldelaan | ||
Maasland, Viaduct |