Lijn 27 Utrecht Centraal Station - Schalkwijk / 't Goy
Versie door Nvdw (overleg | bijdragen) op 17 jul 2013 om 08:50 (Nieuwe pagina aangemaakt met '{{VLijnInfo |lijnnr=27 |vervoerder=Westnederland |lijnsoort=Streekbus |periode= |frequentie_spits=2x/uur |frequentie_dal=1x/uur |frequentie_zaterdag=1x/uur |fre...')
Voormalige buslijn 27 | |
Vervoerder(s) | Westnederland |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | 2x/uur |
Dal | 1x/uur |
Avond | 1x/uur |
Zaterdag | 1x/uur |
Zondag | 1x/uur |
Lijn 27 reed van Utrecht via Houten naar Schalkwijk of 't Goy.
Slechts drie ritten per dag reden naar 't Goy, op zaterdag twee en op zondagen helemaal geen. Buiten de spits kwam de bus niet bij de halte De Heul in Schalkwijk.
Route
Route is niet compleet
Halte | ||
Utrecht, Centraal Station Centrum | ||
Utrecht, Nicolaas Beetsstraat | ||
Utrecht, Academisch Ziekenhuis | ||
Utrecht, Vondellaan | ||
Utrecht, Briljantlaan | ||
Utrecht, Saffierlaan | ||
Utrecht, Lamstraat | ||
Houten, Langeweg | ||
Houten, Hervormde Kerk | ||
Schalkwijk, Poeldijk | ||
Schalkwijk, Gemeentehuis | ||
Schalkwijk, De Heul | ||
Houten, Dina's Hoeve | ||
't Goy, Dorp |