Lijn 32 Amsterdam, Buikslotermeerplein - Centraal Station
Versie door Pijnackerbus (overleg | bijdragen) op 29 jul 2009 om 20:41
Buslijn 32 | |
Vervoerder(s) | GVB |
Concessie | Metro/tram/bus Amsterdam |
Lijnsoort | Stadsbus |
Materieel | Berkhof Jonckheer |
Frequenties
| |
Spits | 10x/uur |
Dal | 6x/uur |
Avond | 4x/uur |
Zaterdag | 6x/uur |
Zondag | 4x/uur |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 32 rijdt van het Olaf Palmeplein op 'Noord' naar het centraal station in Amsterdam.
Route
Halte | ||
Amsterdam, Olof Palmeplein | ||
Amsterdam, Ilperveldstraat | ||
Amsterdam, Werengouw | ||
Amsterdam, Waterlandplein | ||
Amsterdam, Purmerweg | ||
Amsterdam, Purmerplein | ||
Amsterdam, Wervershoofstraat | ||
Amsterdam, Nieuwe Purmerweg | ||
Amsterdam, Rode Kruisstraat | ||
Amsterdam, Waddenweg | ||
Amsterdam, Merelstraat | ||
Amsterdam, Johan van Hasseltweg | ||
Amsterdam, IJ tunnel | ||
Amsterdam, Prins Hendrikkade | ||
Amsterdam, Centraal Station |