Lijn 471 Aalst Ekenrooi - Veldhoven MMC
Buurtbuslijn 471 | |
---|---|
Vervoerder(s) | Hermes |
Concessie | Samenwerkingsverband Regio Eindhoven |
Lijnsoort | Buurtbus |
Materieel | Mercedes-Benz Sprinter |
Frequenties | |
Spits | 0-1x/uur |
Dal | 1x/uur |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | rijdt niet |
Zondag | rijdt niet |
Lijn 471 rijdt van Aalst via Waalre naar het MMC in Veldhoven.
Route
Halte | ||
Aalst, Eeckenrode | ||
Aalst, De Pracht | ||
Aalst, Voorbeeklaan | ||
Aalst, Gorlooplaan | ||
Aalst, Sophiastraat | ||
Aalst, Anna Pauwlonalaan | ||
Aalst, Maarten Trompstraat | ||
Aalst, De Leesakker | ||
Aalst, Den Hof | ||
Aalst, Kerkhoflaan | ||
Aalst, Primulalaan | ||
Aalst, Spirealaan | ||
Aalst, Juliana de Lannoylaan | ||
Aalst, Raadhuisstraat | ||
Waalre, Ansbalduslaan | ||
Waalre, Bosweg | ||
Waalre, Eikenlaan | ||
Waalre, De Bus | ||
Waalre, De Foes | ||
Waalre, De Kranssen | ||
Waalre, Onze Lieve Vrouwedijk | ||
Veldhoven, MMC Veldhoven |
Geschiedenis lijn 471
Lijn 471 reed voor het eerst op 5 april 2010. Op 12 december 2010 werd het beginpunt verlegd naar Eeckenrode en de route in Aalst gewijzigd.
Voormalige route in Aalst van 5 april 2010 t/m 11 december 2010
Halte | ||
Aalst, Gorlooplaan | ||
Aalst, Sophiastraat | ||
Aalst, Voorbeeklaan | ||
Aalst, De Pracht | ||
Aalst, Eeckenrode | ||
Aalst, Maarten Trompstraat | ||
Aalst, De Leesakker | ||
Aalst, Kerkhoflaan |