Lijn 45 Koudum Centrum - Sneek Autobusstation
Voormalige buslijn 45 | |
Vervoerder(s) | FRAM |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | 1x/uur |
Dal | 6x/dag |
Avond | reed niet |
Zaterdag | 3x/dag |
Zondag | 2x/dag |
Lijn 45 reed van Koudum via Galamadammen, Flinkeboskje, Oudega (HO), Elahuizen, Waterloo, Balk, Spannenburg, Woudsend, Hommerts en Jutrijp naar Sneek. Door een brugstremming te Woudsend wordt er in de FRAM Dienstregeling 1974 gereden via Balk en Spannenburg. Tussen Woudsend en Sneek reed de bus wel een uursdienst in de middag van maandag t/m vrijdag.
Route
Halte | ||
Koudum, Centrum | ||
Koudum, Galamadammen | ||
Flinkeboskje, Flinkeboskje | ||
Oudega (H.O.), Kolderwolde | ||
Oudega (H.O.), Oudega | ||
Elahuizen, Oudega/Elahuizen | ||
Elahuizen, Elahuizen | ||
Elahuizen, Jachthaven | ||
Elahuizen, Trophorne | ||
Waterloo, Waterloo | ||
Balk, Garage | ||
Balk, Van Sweinderenstraat | ||
Spannenburg, Spannenburg | ||
Woudsend, Brug | ||
Woudsend, Wellebrug | ||
Woudsend, Smallebrugge | ||
Hommerts, Zuid | ||
Hommerts, Weg naar Heeg | ||
Jutrijp, Smidspolle | ||
Jutrijp, Jutrijp | ||
Sneek, Lemmerweg | ||
Sneek, Frieswijkstraat | ||
Sneek, Grootzand | ||
Sneek, Oosterdijk | ||
Sneek, Prins Hendrikkade | ||
Sneek, Autobusstation NS |