Lijn 147 Nieuwkoop Bouwlust - Amsterdam Haarlemmermeerstation
Voormalige buslijn 147 | |
Vervoerder(s) | CN |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | 2x/uur |
Dal | 2x/uur |
Avond | 1x/uur |
Zaterdag | 2x/uur |
Zondag | 1x/uur |
Lijn 147 reed van Nieuwkoop via Zevenhoven of Nieuwveen, De Kwakel, Uithoorn en Amstelveen naar Amsterdam.
's Avonds en op zondag werd alleen tussen Nieuwkoop en Uithoorn gereden. Op het busstation van Uithoorn konden doorgaande reizigers dan overstappen op en van lijn 170. Meestal werd via Nieuwveen gereden en niet via Zevenhoven, en in enkele gevallen via beide dorpen.
Route
Route is niet compleet
Halte | ||
Nieuwkoop, Bouwlust | ||
Zevenhoven, N.H. Kerk | ||
Nieuwveen, Kerkstraat | ||
Nieuwveen, Liemeerbrug | ||
De Kwakel, De Kwakel | ||
Uithoorn, Busstation | ||
Amstelveen, Handweg | ||
Amstelveen, Plein 1960 | ||
Amsterdam, Kalfjeslaan | ||
Amsterdam, Haarlemmermeerstation |