Lijn 109 Hilversum Station - Bussum Station
Buslijn 109 | |
Vervoerder(s) | Connexxion |
Concessie | Gooi- en Vechtstreek 2011 - 2019 |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | MAN Lion's City T |
Frequenties
| |
Spits | 2x/uur |
Dal | 2x/uur |
Avond | 1x/uur |
Zaterdag | 2x/uur |
Zondag | 1x/uur |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 109 rijdt van Hilversum via Baarn, Eemnes en Laren naar Bussum. Tussen Hilversum en Blaricum wordt er altijd slechts 1x/uur gereden.
Route
Halte | ||
Hilversum, Station | ||
Hilversum, Bordetstraat | ||
Hilversum, Minckelersstraat | ||
Hilversum, Adelaarstraat | ||
Hilversum, Anna's Hoeve | ||
Laren, De Heidebloem | ||
Baarn, Zandheuvelweg | ||
Baarn, Oude Amsterdamsestraatweg | ||
Eemnes, 't Zwaantje | ||
Eemnes, Eemnes Binnen | ||
Eemnes, Seldenrijkweg | ||
Eemnes, Wakkerendijk 110 | ||
Eemnes, R.K. School | ||
Eemnes, Raadhuislaan | ||
Eemnes, Braadkamp | ||
Eemnes, Patrijzenhof | ||
Eemnes, Zomertaling | ||
Eemnes, Simonsveen | ||
Eemnes, Aartseveen | ||
Eemnes, Tak | ||
Laren, Schapendrift | ||
Laren, Brink | ||
Laren, Singermuseum | ||
Laren, Rozenlaantje | ||
Laren, De Stichtse Hof | ||
Blaricum, Tergooi Ziekenhuis | ||
Bussum, Kolonel Palmkazerne | ||
Bussum, Nachtegaallaan | ||
Bussum, Goudenregenstraat | ||
Bussum, Kamerlingh Onnesweg | ||
Bussum, KPC De Bazelstraat | ||
Bussum, Keizer Ottostraat | ||
Bussum, Oosteinde | ||
Bussum, Poststraat | ||
Bussum, Havenstraat | ||
Bussum, Nieuwe Brink | ||
Bussum, Wilhelminaplantsoen | ||
Bussum, Station |