Lijn 85 Utrecht CS - Ede Station Ede-Wageningen
Versie door Wikibot (overleg | bijdragen) op 7 nov 2012 om 04:24 (Afbeeldingen in routestrip vervangen door Sjabloon:Rimg)
Voormalige buslijn 85 | |
Vervoerder(s) | Centraal Nederland |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | 2x/uur |
Dal | 2x/uur |
Avond | 1x/uur |
Zaterdag | 1x/uur |
Zondag | 1x/uur |
Lijn 85 reed van Utrecht via De Bilt, Zeist, Driebergen, Doorn, Leersum, Amerongen en Elst naar Ede.
Doordeweeks werd er 1x/uur het hele traject gereden en 1x/uur van Utrecht naar Amerongen. In de avonduren en het weekend werd er alleen gereden tussen Amerongen en Ede.
Route
Route is niet compleet
Halte | ||
Utrecht, Centraal Station | ||
De Bilt, Tunnel | ||
Zeist, Sanatoriumlaan | ||
Zeist, Lageweg | ||
Driebergen, Station Driebergen-Zeist | ||
Driebergen, Dorp | ||
Doorn, Postkantoor | ||
Leersum, Lombok | ||
Amerongen, Beatrixlaan | ||
Amerongen, Dorp | ||
Elst, Schoolweg | ||
Veenendaal, La Montagne/Julianaziekenhuis | ||
Veenendaal, Centrum | ||
Veenendaal, Buurtlaan | ||
Veenendaal, De Klomp NS | ||
Ede, Markt | ||
Ede, Van Pabstlaan | ||
Ede, Station Ede-Wageningen |