Lijn 55 Amsterdam, Bijlmermeer - Centraal Station (1969-1973)
Versie door Wikibot (overleg | bijdragen) op 7 nov 2012 om 03:56 (Afbeeldingen in routestrip vervangen door Sjabloon:Rimg)
Voormalige buslijn 55 | |
Vervoerder(s) | GVB |
Lijnsoort | Stadsbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | 10 augustus 1969 t/m 29 september 1973 |
Frequenties
| |
Spits | reed niet |
Dal | reed niet |
Avond | reed niet |
Zaterdag | reed niet |
Zondag | reed niet |
In 1969 kreeg lijn 55 een nieuwe route door de Bijlmermeer.
Route
Halte | ||
Amsterdam, Bijlmerplein | ||
Amsterdam, Geinwijk | ||
Amsterdam, Gooioord | ||
Amsterdam, Kikkenstein | ||
Amsterdam, Kelbergen | ||
Amsterdam, Bijlmerpark | ||
Amsterdam, Hogevecht | ||
Amsterdam, Hofgeest | ||
Amsterdam, Florijn | ||
Amsterdam, Gooiseweg | ||
Amsterdam, Daalwijkdreef | ||
Amsterdam, Zaaiersweg | ||
Amsterdam, Lorentzlaan | ||
Amsterdam, Fizeaustraat | ||
Amsterdam, Amstelstation | ||
Amsterdam, Graaf Florisstraat | ||
Amsterdam, 1e Oosterparkstraat | ||
Amsterdam, Ruyschstraat | ||
Amsterdam, Weesperplein | ||
Amsterdam, Jonas Daniël Meijerplein | ||
Amsterdam, Uilenburgersteeg | ||
Amsterdam, Nieuwmarkt | ||
Amsterdam, Prins Hendrikkade | ||
Amsterdam, Centraal Station |
In 1973 werd lijn 55 verlengd naar Kraaiennest.