Lijn 153 Weesp Station NS - Almere-Haven 't Oor
Versie door Wikibot (overleg | bijdragen) op 7 nov 2012 om 02:35 (Afbeeldingen in routestrip vervangen door Sjabloon:Rimg)
Voormalige buslijn 153 | |
Vervoerder(s) | CN i.c.m. VAD |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | 1x/uur |
Dal | 1x/uur |
Avond | 1x/2 uur |
Zaterdag | 1x/uur |
Zondag | 1x/uur |
Lijn 153 reed van Weesp via Muiden en Muiderberg naar Almere-Haven.
In de zomerperiode reed de bus via het Muiderzand. Op het busstation 't Oor konden reizigers overstappen van of op de buslijnen 158 en 11 naar respectievelijk busstation De Steiger en Almere Stad. De bussen in de avond reden niet via Muiderzand en de Gooisekant.
Route
Route is niet compleet
Halte | ||
Weesp, Busstation | ||
Muiden, Amsterdamse Poortbrug | ||
Muiderberg, Pieter de Hooghlaan | ||
Almere, Muiderzand (alleen in zomerperiode) | ||
Almere, Gooisekant | ||
Almere-Haven, 't Oor |