Lijn 139 's-Hertogenbosch Station NS - Tilburg Station NS
Versie door Wikibot (overleg | bijdragen) op 7 nov 2012 om 02:26 (Afbeeldingen in routestrip vervangen door Sjabloon:Rimg)
Voormalige buslijn 139 | |
Vervoerder(s) | BBA |
Lijnsoort | Spitsbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | 1x/uur |
Dal | reed niet |
Avond | reed niet |
Zaterdag | reed niet |
Zondag | reed niet |
Lijn 139 reed van 's-Hertogenbosch via Vught, Helvoirt, Biezenmorgel, Berkel en Enschot naar Tilburg.
In de ochtendspits werd één rit Helvoirt - Tilburg gereden en één rit Tilburg - 's-Hertogenbosch. In de middagspits werd elk uur in beide richtingen gereden.
Deze lijn ontstond op 24 mei 1998 toen alle ritten in de daluren en het weekend werden opgeheven. Slechts enkele spitsritten bleven behouden. Het is onbekend wat er verder mee is gebeurd.
Route
Route is niet compleet
Halte | ||
's-Hertogenbosch, Station NS | ||
Vught, Taalstraat | ||
Helvoirt, Busstation | ||
Biezenmortel, Capucijnenstraat | ||
Udenhout, Groenstraat | ||
Udenhout, Gemeentehuis | ||
Berkel, Pastoor van Tilborgstraat | ||
Enschot, Streepstraat | ||
Tilburg, Station NS |