Lijn 129 Rotterdam Centraal Station - Den Haag Centraal Station
Versie door Wikibot (overleg | bijdragen) op 7 nov 2012 om 02:18 (Afbeeldingen in routestrip vervangen door Sjabloon:Rimg)
Voormalige buslijn 129 | |
Vervoerder(s) | Westnederland |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | 1984 |
Frequenties
| |
Spits | 2x/uur |
Dal | 2x/uur |
Avond | 2x/uur |
Zaterdag | 2x/uur |
Zondag | 2x/uur |
Lijn 129 reed van Rotterdam via Overschie, De Zweth, Delft, Rijswijk en Wateringen naar Den Haag. Buiten de spitsuren rijdt de helft van de ritten alleen tussen Den Haag en Wateringen.
Route
Route is niet compleet; alleen tijdhaltes worden getoond
Halte | ||
Rotterdam, Centraal Station | ||
Rotterdam, Blijdorp | ||
Overschie, Abtsweg | ||
Overschie, Saenredamplein | ||
Overschie, Hofwijck | ||
De Zweth, De Zweth | ||
Delft, Vrijenban | ||
Delft, Wassenaarsestraat | ||
Delft, Rotterdamseweg | ||
Delft, Balthasar v/d Polweg | ||
Delft, Stieltjesweg | ||
Delft, Chr. Huygensweg | ||
Delft, Julianalaan | ||
Delft, In de Veste | ||
Delft, Ham | ||
Delft, Asvest | ||
Delft, Station Centrum | ||
Delft, Binnenwatersloot | ||
Delft, Schoolstraat | ||
Delft, Hof van Delftlaan | ||
Delft, Westplantsoen | ||
Delft, Persijnweg | ||
Rijswijk, 't Haantje | ||
Rijswijk, N.A.M.-weg | ||
Rijswijk, Churchilllaan | ||
Rijswijk, Nieuw Eikelenburg | ||
Rijswijk, Strijpkade | ||
Rijswijk, Tomatenlaan | ||
Wateringen, Sweerijslaan | ||
Wateringen, R.K. Kerk | ||
Wateringen, Plein | ||
Wateringen, Prins Hendrikstraat | ||
Den Haag, Wolweversgaarde | ||
Den Haag, Vrederustlaan | ||
Den Haag, Bethlehem Ziekenhuis | ||
Den Haag, Dedemsvaartweg | ||
Den Haag, Leyweg | ||
Den Haag, Betje Wolffstraat | ||
Den Haag, Moerweg | ||
Den Haag, Schalkburgerstraat | ||
Den Haag, Kaapseplein | ||
Den Haag, Van Ostadestraat | ||
Den Haag, Hobbemastraat | ||
Den Haag, Vaillantplein | ||
Den Haag, Lijnbaan | ||
Den Haag, Brouwersgracht | ||
Den Haag, Grote Markt | ||
Den Haag, Muzenstraat | ||
Den Haag, Centraal Station |