Treinserie 5800 (2010)
Let op! Deze pagina over Nederlands openbaar vervoer is mogelijk niet actueel. Raadpleeg de website van de vervoerder voor de meest recente informatie.
[[Categorie:Dienstregeling {{{dienstregeling}}}|5800]]
Treinserie 5800 Huidige treinseries in Nederland | |
---|---|
Traject | (Amersfoort Vathorst -) Amersfoort - Amsterdam Centraal (- Uitgeest) |
Dienstregeling | [[Dienstregeling {{{dienstregeling}}}|{{{dienstregeling}}}]] |
Vervoerder | NS |
Concessie | [[Concessie {{{concessie}}}|{{{concessie}}}]] |
Treinsoort | stoptrein |
Frequentie | |
Materieel | SGMm |
Opmerkingen | - |
Traject
- (Amersfoort Vathorst)
- (Amersfoort Schothorst)
- Amersfoort
- Baarn
- Hilversum
- Hilversum Noord
- Bussum Zuid
- Naarden-Bussum
- Weesp
- Diemen
- Amsterdam Muiderpoort
- Amsterdam Centraal
- (Amsterdam Sloterdijk)
- (Zaandam)
- (Koog Bloemwijk)
- (Koog-Zaandijk)
- (Wormerveer)
- (Krommenie-Assendelft)
- (Uitgeest)
Bijzonderheden
- Rijdt op werkdagen tot ca. 20.00 uur Amersfoort Vathorst - Uitgeest, daar buiten op het deeltraject Amersfoort - Amsterdam Centraal.
- Vormt op werkdagen tot ca. 20.00 uur tussen Amsterdam Centraal en Uitgeest een kwartiersdienst met de 4000.
- Vormt een scheve kwartierdienst met de 4600.