Lijn 649 rijdt van Brasschaat via Wuustwezel en Loenhout naar Hoogstraten.
De ochtendrit rijdt in Hoogstraten via 't Spijker naar de Stelplaats en de middagrit rijdt van 't Spijker via de VITO naar Brasschaat / Gooreind, op woensdag rijdt deze rit rond het middaguur.
Route
|
Halte
|
|
Brasschaat, Dr. Roosensplein |
|
|
Brasschaat, Kerk |
|
|
Brasschaat, Door Verstraetelei |
|
|
Brasschaat, Prins Kavellei |
|
|
Brasschaat, Torenhof |
|
|
Brasschaat, Pauwelslei |
|
|
Brasschaat, Bethanielei |
|
|
Brasschaat, Wipstraat |
|
|
Brasschaat, Sint-Jobsteenweg |
|
|
Brasschaat, Struikenlaan |
|
|
Gooreind, Koersdreef |
|
|
Gooreind, Kochdreef |
|
|
Gooreind, Dorp |
|
|
Gooreind, De Vennekens |
|
|
Gooreind, Bosduinstraat |
|
|
Gooreind, De Verellenlaan |
|
|
Gooreind, Klooster |
|
|
Gooreind, Martendijk |
|
|
Wuustwezel, Beersgat |
|
|
Wuustwezel, Kouterstraat |
|
|
Wuustwezel, Dorp |
|
|
Wuustwezel, G. Gezellelaan |
|
|
Wuustwezel, Voetbalplein |
|
|
Wuustwezel, Stelplaats |
|
|
Loenhout, Donkweg |
|
|
Loenhout, Steenweg Neerven |
|
|
Loenhout, Bareelstraat |
|
|
Loenhout, Kerk |
|
|
Loenhout, Weversstraat |
|
|
Loenhout, Oude Dorpstraat |
|
|
Loenhout, Terbeekseweg |
|
|
Loenhout, Meerseweg |
|
|
Hoogstraten, Oprit E19 |
|
|
Hoogstraten, Sluiskensweg |
|
|
Hoogstraten, Vorssingersweg |
|
|
Hoogstraten, Hoogstraatseweg |
|
|
Hoogstraten, Hinneboomstraat |
|
|
Hoogstraten, Katelijnestraat |
|
|
Hoogstraten, Loenhoutseweg |
|
|
Hoogstraten, Seminarie |
|
|
Hoogstraten, Kerk |
|
|
Hoogstraten, 't Spijker |
|
|
Hoogstraten, Begijnhof |
|
|
Hoogstraten, Stelplaats |
|
|
Hoogstraten, VITO |
|
|
Hoogstraten, K. Boomstraat |
|
|
Hoogstraten, 't Spijker |
|