Lijn 99s Antwerpen Van Eedenplein - Hamme Tweebruggenplein
Streekbuslijn 99s in België Bekijk de voormalige lijnen 99s | |
Vervoerder(s) | De Lijn |
Concessie | Antwerpen |
2e concessie | Oost-Vlaanderen |
Materieel | Onbekend |
Frequenties | |
Spits | 1-2x/uur |
Dal | 1x/uur |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | rijdt niet |
Zondag | rijdt niet |
Lijn 99s rijdt van Antwerpen via Burcht, Kruibeke, Bazel, Temse, Tielrode en Elversele naar Hamme.
Route
Halte | ||
Antwerpen, Van Eedenplein | ||
Antwerpen, Halewijnlaan | ||
Burcht, Kaai | ||
Burcht, Kerkplein | ||
Burcht, Kampstraat | ||
Kruibeke, Scheldelei | ||
Kruibeke, Dorp | ||
Bazel, Dorp | ||
Steendorp, Hemelrijkstraat | ||
Steendorp, Sterstraat | ||
Temse, Prinsenlaan | ||
Temse, Vrijheidstraat | ||
Temse, Gasthuisstraat | ||
Temse, Schoolstraat | ||
Temse, E. Tinelplaats | ||
Temse, Sint-Amelbergalaan | ||
Temse, P. Benoitstraat | ||
Tielrode, Huis ten Halven | ||
Tielrode, Ruisstraat | ||
Tielrode, Molenstraat | ||
Tielrode, Kerkstraat | ||
Tielrode, Hofstraat | ||
Tielrode, Appelsvoorde | ||
Elversele, Legen Heirweg | ||
Elversele, Burggravestraat | ||
Elversele, Duivenhoek | ||
Hamme, Roodkruisstraat | ||
Hamme, Tweebruggenplein |