Lijn 149 Amsterdam Gelderlandplein - Uithoorn Busstation
Voormalige buslijn 149 | |
Vervoerder(s) | CN |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | 1x/uur |
Dal | 1x/uur |
Avond | reed niet |
Zaterdag | 4x/dag |
Zondag | 4x/dag |
Lijn 149 reed van Amsterdam via Amstelveen en Nes a/d Amstel naar Uithoorn.
In de spits werd pas vanaf het ziekenhuis van Amstelveen gereden; daar ging lijn 148 over op lijn 149 en vice versa.
Route
Route is niet compleet
Halte | ||
Amsterdam, Gelderlandplein | ||
Amsterdam, Kalfjeslaan | ||
Amstelveen, Plein 1960 | ||
Amstelveen, Ziekenhuis Amstelveen | ||
Nes a/d Amstel, Kerklaan | ||
Uithoorn, Busstation |