Zoekresultaten
Maak de pagina "Mark" op deze wiki! Zie ook de lijst met gevonden zoekresultaten
- ...Gooik -) Leerbeek - Kester - Herfelingen - Herne - Lettingen - Edingen (- Mark - Sint-Pieters-Kapelle) {{RouteRij| {{Rimg|rer}}{{Rimg|rsr}} | Mark, Wit Bos (''Bois Blanc'')}}5 kB (652 woorden) - 9 jun 2024 11:28
- Station [[Marcq]] (Nederlands: ''Mark'') is een voormalig station aan de spoorlijn {{BSpoorlijn|lijn=94}}. Het la751 bytes (87 woorden) - 2 feb 2020 11:54
- {{RouteRij| {{Rimg|rhrr}} | Meteren, Meterense Mark}}4 kB (530 woorden) - 13 jan 2024 15:50
- {{RouteRij| {{Rimg|rhlr}} | Huizen, Mark}}3 kB (317 woorden) - 18 aug 2021 21:33
- {{TreinRouteRij| {{Rimg|rsr}}{{Rimg|rs0}} | Hoppegarten (Mark)}}4 kB (431 woorden) - 7 jun 2024 17:50
- |naam=Hoppegarten (Mark) Station [[Hoppegarten (Mark)]] wordt bediend door de [[S-Bahn Berlijn]].621 bytes (79 woorden) - 6 feb 2022 22:51
- * [[Lijn 460 Brussel Noord - Boom Mark]]6 kB (812 woorden) - 5 feb 2024 22:49
- [[Categorie:Buitenlands station|Hoppegarten (Mark)]]2 categorieleden (0 ondercategorieën, 0 bestanden) - 14 apr 2015 20:10
- ...gebruikte haltes te vervallen. Het betreft de volgende haltes: ''Meterense Mark'' in Meteren, '''t Oosteneind'', ''Parallelweg'' en ''Laageinde'' in Gelder7 kB (724 woorden) - 10 okt 2020 15:25
- ...- Sterkrade - Biefang - Holten - Barmingholten - Schmachtendorf - Walsumer Mark ...Sterkrade, Biefang, Holten, Barmingholten en Schmachtendorf naar Walsumer Mark.6 kB (676 woorden) - 16 mei 2021 14:13
- ...Hauptbahnhof - Neue Mitte - Sterkrade - Alsfeld - Königshardt - Walsumer Mark - Schmachtendorf - Holten ...feld, Hauptbahnhof, Neue Mitte, Sterkrade, Alsfeld, Königshardt, Walsumer Mark en Schmachtendorf naar Holten.6 kB (624 woorden) - 27 jun 2023 20:42
- ...uptbahnhof - Altstadt - Neue Mitte - Sterkrade - Schmachtendorf - Walsumer Mark ...auptbahnhof, Altstadt, Neue Mitte, Sterkrade, Schmachtendorf naar Walsumer Mark.4 kB (394 woorden) - 29 jun 2023 21:34
- |route='''Oberhausen:''' Schmachtendorf - Walsumer Mark - Königshardt - Tackenberg - Klosterhardt - Sterkrade '''Lijn NE7''' rijdt van Oberhausen Schmachtendorf via Walsumer Mark, Königshardt, Tackenberg en Klosterhardt naar Sterkrade.3 kB (300 woorden) - 29 jun 2023 21:47
- {{RouteRij| {{Rimg|rsr}} | Essen, Hammer Mark}}5 kB (575 woorden) - 24 jun 2023 19:43
- |route='''Bottrop:''' Stadtmitte - Welheimer Mark '''Lijn 268''' reed van Bottrop Stadtmitte naar Welheimer Mark.3 kB (356 woorden) - 25 mei 2024 19:46
- |route='''Bottrop:''' Hauptbahnhof - Welheimer Mark - Welheim '''Lijn 294''' reed van Bottrop Hauptbahnhof via Welheimer Mark naar Welheim.3 kB (377 woorden) - 30 sep 2020 19:59
- ...='''Gelsenkirchen:''' Rotthausen - Hauptbahnhof - Schalke - Erle [- Resser Mark - Resse]/[- Buer] ...van Gelsenkirchen Rotthausen via Hauptbahnhof, Schalke en Erle naar Resser Mark en Resse of Buer.6 kB (669 woorden) - 25 mei 2024 19:47
- |route='''Gelsenkirchen:''' Buer - Erle - Resser Mark '''Lijn 397''' rijdt van Gelsenkirchen Buer via Erle naar Resser Mark.2 kB (289 woorden) - 24 jun 2023 09:40
- |route='''Gelsenkirchen:''' Buer - Erle - Resser Mark - Beckhausen '''Lijn 398''' rijdt van Gelsenkirchen Buer via Erle en Resser Mark naar Beckhausen.2 kB (234 woorden) - 24 jun 2023 09:40
- |route='''Gelsenkirchen:''' Buer - Resse - Resser Mark - Erle - Bismarck - Bulmke-Hüllen - Hauptbahnhof - Ückendorf '''Lijn NE12''' rijdt van Gelsenkirchen Buer via Resse, Resser Mark, Erle, Bismarck, Bulmke-Hüllen en Hauptbahnhof naar Ückendorf.4 kB (434 woorden) - 25 mei 2024 19:48
(vorige 20 | volgende 20) (20 | 50 | 100 | 250 | 500) bekijken.