Zoekresultaten
Maak de pagina "Lijn 658 Anna Paulowna Station - Schagen Station NS" op deze wiki! Zie ook de lijst met gevonden zoekresultaten
Overeenkomst met onderwerp
- |lijnnr=658 |concessie=Noord-Holland Noord (2003-2008)3 kB (319 woorden) - 21 apr 2024 16:38
Overeenkomst met inhoud
- ...ever - Oosterland - Hippolytushoef - Westerland - Wieringerwaard - Zijpe - Schagen |concessie=Noord-Holland Noord (2009-2018)3 kB (389 woorden) - 21 apr 2024 17:57
- |concessie=Noord-Holland Noord |overheid=[[Provincie Noord-Holland]]11 kB (1.517 woorden) - 21 apr 2024 17:59
- |lijnnr=658 |concessie=Noord-Holland Noord (2003-2008)3 kB (319 woorden) - 21 apr 2024 16:38
- ...onnexxion]] liep van 14 december 2003 t/m [[Dienstregeling concessies Noord-Holland Noord en Alkmaar 2005|11 december 2004]]. ! Lijn13 kB (1.787 woorden) - 3 mei 2024 15:12
- ...rd en Alkmaar 2005|11 december 2005]] t/m [[Dienstregeling concessies Noord-Holland Noord en Alkmaar 2007|9 december 2006]]. ! Lijn10 kB (1.436 woorden) - 3 mei 2024 15:15
- ...rd en Alkmaar 2006|10 december 2006]] t/m [[Dienstregeling concessies Noord-Holland Noord en Alkmaar 2008|8 december 2007]]. ! Lijn13 kB (1.793 woorden) - 3 mei 2024 15:18
- ...oord en Alkmaar 2007|9 december 2007]] t/m [[Dienstregeling concessie Noord-Holland Noord 2009|13 december 2008]]. ! Lijn12 kB (1.675 woorden) - 3 mei 2024 15:20
- |route=Den Oever - Oosterland - Hippolytushoef - Westerland - Anna Paulowna - Breezand - Den Helder |concessie=Noord-Holland Noord (2003-2008)7 kB (896 woorden) - 21 apr 2024 18:20