Spoorlijn Torhout - Ieper
Spoorlijn 63 is in zijn geheel opgebroken. Muit uitzondering van sporen rond stations Torhout, Kortemark en Ieper.
Route
Torhout | |
lijn 66 naar Kortrijk | |
lijn 73 van Deinze | |
Kortemark | |
lijn 73 naar Dunkerque | |
Sint-Jozef | |
Staden | |
Westrozebeke | |
Poelkapelle | |
Langemark | |
Boezinge | |
Brielen | |
lijn 69 van Hazebrouck | |
Ieper |