Spoorlijn Comines - Armentières
Spoorlijn 67 was de spoorlijn van het Belgische Comines (Komen) naar het Franse Armentières. De gehele lijn is opgebroken.
Route
Comines | |
lijn 69 naar Hazebrouck | |
Mai Cornet | |
Bas-Warneton | |
Warneton | |
lijn 69B naar Nieuwkerke | |
Pont-Rouge | |
Le Touquet | |
35px | Grens België - Frankrijk |
Houplines | |
lijn van Lille-Flandres | |
lijn van Wavrin | |
Armentières |