Buslijn 686
|
Vervoerder(s) |
Connexxion
|
Concessie |
IJsselmond
|
Lijnsoort |
Schoolbus
|
Materieel |
Onbekend
|
|
Frequenties
|
Spits |
1 rit per richting.
|
Dal |
rijdt niet
|
Avond |
rijdt niet
|
Zaterdag |
rijdt niet
|
Zondag |
rijdt niet
|
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak
|
Lijn 686 is een schoolbus en rijdt van Kampen via Wezep, Oldebroek en Elburg naar Nunspeet.
Route
|
Halte
|
|
Kampen, GSG Pieter Zandt |
|
|
Wezep, Kamperstraatweg |
|
|
Oldebroek, Hogenbrinkweg |
|
|
Oldebroek, Verlengde Looweg |
|
|
Oldebroek, De Molen |
|
|
Oldebroek, Café 't Wissel |
|
|
Oldebroek, Centrum |
|
|
Oldebroek, Rustenburgsweg |
|
|
Oldebroek, Boerderij Vosbergen |
|
|
Elburg, Eperweg |
|
|
Elburg, Gemeentekantoor |
|
|
Elburg, Klokbekerweg |
|
|
Elburg, Coragestraat |
|
|
Elburg, Hellenbeekstraat |
|
|
Elburg, Zwolscheweg |
|
|
Elburg, Centrum |
|
|
Elburg, Het Nieuwe Feithenhof |
|
|
Elburg, Molendorp |
|
|
Doornspijk, Begraafplaats |
|
|
Doornspijk, Haederweg |
|
|
Doornspijk, Centrum |
|
|
Doornspijk, Mezenbergweg |
|
|
Nunspeet, Staal Hoeve |
|
|
Nunspeet, Molenweg |
|