Lijn 16 Hoorn, Station - Hoorn 80
Versie door Pijnackerbus (overleg | bijdragen) op 9 dec 2009 om 22:21
Voormalige buslijn 16 | |
Vervoerder(s) | Connexxion |
Concessie | Noord-Holland Noord |
Lijnsoort | Stadsbus |
Materieel | Mercedes Citaro |
Periode | 14 december 2008 t/m 12 december 2009 |
Frequenties
| |
Spits | 1x/uur |
Dal | reed niet |
Avond | reed niet |
Zaterdag | reed niet |
Zondag | reed niet |
Lijn 16 was een voormalige spitsbus en reed van het station naar Industriegebied 'Hoorn 80' in Hoorn.
Bij de halte Protonweg werd de bestemming alvast weer op station Hoorn gezet, waarna het rondje door het industriegebied werd gereden.
Route
Halte | ||
Hoorn, Station NS | ||
Hoorn, Draafsingel | ||
Hoorn, Veemarkt | ||
Hoorn, Ged. Turfhaven | ||
Hoorn, Vollerswaal | ||
Hoorn, Nieuwe Wal | ||
Hoorn, Julianaplein | ||
Hoorn, Amstelweg | ||
Hoorn, Reaal | ||
Hoorn, Ceder | ||
Hoorn, Scheldeweg | ||
Hoorn, Protonweg | ||
Hoorn, Atoomweg | ||
Hoorn, Kathodeweg | ||
Hoorn, Neutronweg | ||
Hoorn, Electronweg |