Lijn 72 Lichtenvoorde Wentholtpark - Neede Busstation
Versie door Pijnackerbus (overleg | bijdragen) op 3 dec 2010 om 10:19
Buslijn 72 | |
Vervoerder(s) | Arriva |
Concessie | Achterhoek-Rivierenland |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | VDL Berkhof Ambassador, Mercedes-Benz Sprinter |
Frequenties
| |
Spits | 2x/uur |
Dal | 2x/uur |
Avond | 2x/uur |
Zaterdag | 2x/uur |
Zondag | 2x/uur |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 72 rijdt van Lichtenvoorde via Lievelde naar Groenlo.
Van maandag t/m vrijdag overdag rijdt lijn 72 tweemaal per uur tussen Lichtenvoorde en Groenlo en eenmaal per uur tussen Groenlo en Neede. In de avonduren en het weekend rijdt lijn 72 tweemaal per uur tussen Lichtenvoorde en Neede.
Route
Halte | ||
Lichtenvoorde, Wentholtpark | ||
Lichtenvoorde, De Driehoek | ||
Lichtenvoorde, Richterslaan | ||
Lichtenvoorde, Gemeentehuis | ||
Lichtenvoorde, Twenteroute | ||
Lievelde, Station Lichtenvoorde-Groenlo | ||
Lievelde, Erve Kots | ||
Groenlo, Hartreize | ||
Groenlo, d'Orangie | ||
Groenlo, Busstation | ||
Groenlo, Den Sliem | ||
Hupsel, Café De Keet | ||
Eibergen, De Kiefte | ||
Eibergen, Viersprong | ||
Eibergen, Garage Grooters | ||
Eibergen, Peppeldijk | ||
Eibergen, Transformator | ||
Neede, Hulshof | ||
Neede, Rozenboom | ||
Neede, Diekmaatschool | ||
Neede, Busstation |