Lijn N7 Münster Hauptbahnhof - Stadtlohn Busbahnhof
Voormalige nachtbuslijn N7 in Duitsland | |
Vervoerder(s) | DB Westfalenbus |
Verkeersverbond | WT |
Lijnsoort | Nachtbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | ... t/m 29 augustus 2017 |
Opvolger(s) | N7, N17 |
Frequenties
| |
Zaterdagnacht | 1x/2 uur (vanaf 19:00) |
De lijn reed in de nacht na de genoemde dag(en) |
---|
Lijn N7 reed van Stadtlohn via Estern, Gescher, Holtwick, Osterwick, Darfeld, Billerbeck, Bombeck, Poppenbeck, Havixbeck, Hohenholte en Münster Technologiepark naar Münster Hauptbahnhof.
Dienstregeling
- Deze lijn reed alleen zaterdagavond en -nacht.
Route
Halte | ||
Stadtlohn, Busbahnhof | ||
Stadtlohn, Ehemalige Bahnhof | ||
Stadtlohn, Breul | ||
Estern, Ziegelei | ||
Estern, Estern | ||
Gescher, Liebigstraße | ||
Gescher, Hofstraße | ||
Gescher, Rathaus | ||
Holtwick, Sportanlage | ||
Holtwick, Am Holtkebach | ||
Holtwick, Breslauer Straße | ||
Osterwick, Tombeyl | ||
Osterwick, Vredestraße | ||
Osterwick, Hauptstraße | ||
Darfeld, Osterwicker Straße | ||
Billerbeck, Gasthaus Weißenburg | ||
Billerbeck, Industriestraße | ||
Billerbeck, Busbahnhof | ||
Billerbeck, Industriestraße | ||
Billerbeck, Wübken | ||
Billerbeck, Abzweig Nottuln | ||
Billerbeck, Abzweig Ziegelei | ||
Bombeck, Alte Schule | ||
Bombeck, Wellenbrey | ||
Bombeck, Hessling | ||
Poppenbeck, Poppenbeck | ||
Havixbeck, An der Feuerwache | ||
Havixbeck, Ortsmitte | ||
Havixbeck, Egbert | ||
Havixbeck, Kolpingstraße | ||
Havixbeck, Alter Sportplatz | ||
Hohenholte, Herkentrup | ||
Hohenholte, Ortsmitte | ||
Hohenholte, Timmermann | ||
Münster, Abzweig Wilkinghege | ||
Münster, Technologiepark | ||
Münster, Orleans Ring | ||
Münster, Steinfurter Straße | ||
Münster, Münzstraße | ||
Münster, Tibusstraße | ||
Münster, Altstadt/Bült | ||
Münster, Eisenbahnstraße | ||
Münster, Hauptbahnhof |
Geschiedenis
Op 1 augustus 2017 werden de vijf verkeersverbonden in Westfalen samengevoegd tot één tariefverbond met de naam Westfalen Tarif.
Op 30 augustus 2017 werd de dienstregeling van de nachtbussen in Westmünsterland aangepast. Lijn N7 werd op dat moment gesplitst in twee afzonderlijke lijnen, namelijk in lijn N7 tussen Coesfeld en Münster en lijn N17 tussen Stadtlohn en Coesfeld. Hierbij kwam het eindpunt in Coesfeld te liggen bij het Schulzentrum dat voortaan het knooppunt van de nachtbussen in de regio werd.